Rejestrator ip dahua nvr4232-16p-ei
rejestrator ip dahua nvr4232-16p-ei, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: NVR4232-16P-EI
Kod kreskowy: 6923172582706
Opis
Rejestrator ip dahua NVR4232-16P-ei
Najważniejsze cechy
- Rejestrator nvr do 32 kamer 16MP
- Seria wizsense
- Switch poe 16 portowy
- Kompresja smart h.265+/h.265/smart h.264+/h.264/mjpeg
- Przepustowość 256 mb/s (180 mb/s przy wł. Funkcjach ai)
- Interfejs hdd 2 porty sata, do 16 tb każdy dysk (razem 32TB)
- Ai przez nvr: 1-kanałowe wykrywanie i rozpoznawanie twarzy; 2-kanałowa ochrona obwodowa; do 10 baz danych twarzy i 20 000 obrazów twarzy; 4-kanałowy smd plus
- Ai przez kamerę: wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, ochrona perymetryczna; smd plus; liczenie osób; analiza stereo; mapa ciepła
- Połączenie kamer sieciowych innych firm panasonic, sony, samsung, axis, pelco, arecont, onvif, canon
- Poziom podstawowy bezpieczeństwa 2.3
Specyfikacja techniczna
| System | |
| Główny procesor | Procesor klasy przemysłowej |
| System operacyjny | Wbudowany system linux |
| Interfejs operacyjny | Sieć; lokalny graficzny interfejs użytkownika |
| Ai | |
| Ai przez rejestrator | Wykrywanie twarzy, rozpoznawanie twarzy, ochrona obwodowa i smd plus; |
| Ai przez kamerę | Wykrywanie twarzy; rozpoznawanie twarzy; ochrona obwodowa; smd plus; anpr; liczenie osób; analiza stereo; mapa cieplna |
| Ochrona obwodowa | |
| Wydajność obwodowa ai według rejestratora (liczba kanałów) | 2 kanały, 10 reguł ivs dla każdego kanału |
| Wydajność obwodowa ai przez kamerę (liczba kanałów) | 8 kanałów |
| Wykrywanie twarzy | |
| Atrybuty twarzy | Płeć; grupa wiekowa; okulary; wyrażenia; maska; broda |
| Skuteczność wykrywania twarzy ai przez rejestrator (liczba kanałów) | 1 kanał (do 12 obrazów twarzy/s na każdy kanał) |
| Skuteczność wykrywania twarzy ai przez kamerę (liczba kanałów) | 8 kanałów |
| Rozpoznawanie twarzy | |
| Pojemność bazy danych twarzy | Do każdego obrazu twarzy można dodać do 10 baz danych twarzy z 200 000 obrazami o łącznej pojemności 2,5 g. Do każdego obrazu twarzy można dodać imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia, adres, typ poświadczeń, numer poświadczeń, kraje i regiony oraz stan. |
| Rozpoznawanie twarzy przez rejestrator (liczba kanałów) | 8-kanałowa fd (przez kamerę) + fr (przez rejestrator), strumień obrazu: 12 obrazów twarzy / s |
| 1-kanałowy fd (przez rejestrator) + fr (przez rejestrator), strumień wideo: 12 obrazów twarzy / s | |
| Rozpoznawanie twarzy przez kamerę (liczba kanałów) | 8 kanałów |
| Smd plus | |
| Smd plus przez rejestrator | 4 kanały: wtórne filtrowanie dla ludzi i pojazdów silnikowych, redukujące fałszywe alarmy spowodowane liśćmi, deszczem i zmianą warunków oświetlenia |
| Smd plus przez kamerę | 8 kanałów |
| Audio i wideo | |
| Dostęp do kanału | 32 kanały |
| Przepustowość sieci | Sztuczna inteligencja wyłączona: 256 mb/s przychodzące, 256 mb/s nagrywanie i 256 mb/s wychodzące |
| Sztuczna inteligencja włączona: 180 mb/s przychodzące, 180 mb/s nagrywanie i 180 mb/s wychodzące | |
| Rozdzielczość | 16 mp; 12 mp; 8 mp; 6 mp; 5 mp; 4 mp; 3 mp; 1080p; 960p; 720p; D1; cif |
| Możliwość dekodowania | Wyłączona sztuczna inteligencja: 2-kanałowa 16 mp@30 kl./s; 2-kanałowy 12 mp@30 kl./s; 4-kanałowy 8 mp@30 kl./s; 6-kanałowy 5 mp@30 kl./s; 8-kanałowy 4 mp@30 kl./s; 16-kanałowy 1080p@30 kl./s |
| Włączona sztuczna inteligencja: 1-kanałowy 16 mp@30 kl./s; 2-kanałowy 12 mp@30 kl./s; 3-kanałowy 8 mp@30 kl./s; 4-kanałowy 5 mp@30 kl./s; 6-kanałowy 4 kl./s mp@30; 12-kanałowa 1080p@30 kl./s | |
| Wyjście wideo | 1 gniazdo hdmi, 1 gniazdo vga |
| Hdmi: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 | |
| Vga: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 | |
| *jednoczesne/heterogeniczne źródła sygnału wyjściowego dla vga i hdmi można konfigurować. | |
| Wyświetlacz wieloekranowy | 1. Ekran: 1/4/8/9/16/25/36 |
| 2. Ekran: 1/4/8/9/16 | |
| Dostęp do kamery innej firmy | Panasonic, sony, samsung, axis, pelco, arecont, onvif, canon |
| Standard kompresji | |
| Kompresja wideo | Inteligentny h.265+; h.265; inteligentny h.264+; h.264; mjpeg |
| Kompresja dźwięku | G.711a; g.711u; pcm; G726 |
| Sieć | |
| Protokół sieciowy | Http; https; tcp/ip; IPv4/IPv6; upnp; snmp; udp; smtp; ntp; dhcp; dns; filtr ip; pppoe; ddns; ftp; serwer alarmów; wyszukiwanie ip (obsługa kamery ip dahua; rejestrator; nvs; itd.); P2P; automatyczna rejestracja |
| Dostęp do telefonu komórkowego | Ios; android |
| Interoperacyjność | Onvif 22.06(profil t; profil s; profil g); .cgi; zestaw sdk |
| Przeglądarka | Chrom; IE9 i nowsze; przeglądarka firefox |
| Odtwarzanie nagrań | |
| Odtwarzanie wielokanałowe | Do 16 kanałów |
| Tryb nagrywania | Ogólne, wykrywanie ruchu; inteligentny; alarm |
| Metoda tworzenia kopii zapasowych | Urządzenie usb i sieć |
| Tryb odtwarzania | Natychmiastowe odtwarzanie, ogólne odtwarzanie, odtwarzanie zdarzeń, odtwarzanie tagów, inteligentne odtwarzanie |
| Magazynowanie | |
| Grupa dysków | Tak |
| Alarm | |
| Alarm ogólny | Detekcja ruchu; maskowanie prywatności; utrata wideo; zmiana sceny; alarm pir; alarm zewnętrzny ipc |
| Alarm anomalii | Rozłączenie kamery; błąd przechowywania; dysk pełny; konflikt adresów ip; konflikt adresów mac; logowanie zablokowane; i wyjątek dotyczący cyberbezpieczeństwa |
| Inteligentny alarm | Wykrywanie twarzy; rozpoznawanie twarzy; ochrona obwodowa; smd plus; liczenie osób; analiza stereo; mapa cieplna |
| Połączenie alarmu | Rekord; migawka; zewnętrzne wyjście alarmowe ipc; dźwięk; brzęczyk; .log; ustawień domyślnych; e-mail |
| Interfejsy | |
| Wejście audio | 1-kanałowy rca |
| Wyjście audio | 1-kanałowy rca |
| Wejście alarmowe | 4 kanały |
| Wyjście alarmowe | 2 kanały |
| Interfejs hdd | 2 porty sata, do 16 tb. Maksymalna pojemność dysku twardego zależy od temperatury otoczenia. |
| Rs-232 | 1 |
| Usb | 2 (1 port usb 2.0 z przodu, 1 port usb 2.0 z tyłu) |
| Hdmi | 1 |
| Vga | 1 |
| Port sieciowy | 1 port ethernet 10/100/1000 mb/s, rj-45) |
| Poe port | 16 portów, 10/100 mb/s, ieee 802.3 af/at |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 100–240 v ac, 47–63 hz |
| Pobór mocy | Całkowita moc wyjściowa nvr wynosi <10 w (bez dysku twardego) całkowita moc wyjściowa poe wynosi 130 w, maksymalna moc wyjściowa pojedynczego portu wynosi 25,5 w |
| Waga netto | 2,60 kg (5,73 funta) |
| Waga brutto | 3,80 kg (8,38 funta) |
| Wymiary produktu | 375,0 mm × 329,3 mm x 53,0 mm (14,76" × 12,96" × 2,09") (szer. × dł. × wys.) |
| Wymiary opakowania | 451,0 mm × 425,0 mm × 147,0 mm (17,75" × 16,73" × 5,79") (szer. × dł. × wys.) |
| Temperatura | Od –10°c do +55°c (od 14°f do +131°f) |
| Temperatura przechowywania | Od –20°c do +60°c (od –4°f do +140°f) |
| Wilgotność | 10%–93% (rh) |
| Instalacja | Szafa serwerowa lub biurkowa |
| Certyfikaty | Fcc: 47 cfr fcc część 15, podczęść b, klasa a |
| Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020; en iec 61000-3-2:2019+A1:2021; en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; en 55035:2017+A11:2020; en 50130-4:2011+A1:2014 | |
| Ce-lvd: en 62368-1:2014 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.