Rejestrator ip dahua nvr4208-8p-4ks3
rejestrator ip dahua nvr4208-8p-4ks3, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: NVR4208-8P-4KS3
Kod kreskowy: 6923172569363
Opis
Rejestrator ip dahua NVR4208-8P-4KS3
Najważniejsze cechy
- Sieciowy rejestrator wideo 8CH 1U 8PoE 2HDD lite
- Obsługuje formaty dekodowania smart h.265+, h.265, smart h.264+, h.264 i mjpeg.
- Maks. Zdolność dekodowania: 8 × 1080p przy 30 kl.
- Maks. 160/160/80 mb/s przepustowości przychodzącej/rejestrującej/wychodzącej.
- Obsługa kamer ip o rozdzielczości do 12 mp.
- Ai przez rejestrator obsługuje 4-kanałową technologię smd plus.
- Ai przez kamerę obsługuje wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, ochronę obwodową, technologię smd plus, liczenie osób, analizę stereo i mapę cieplną.
- Obsługuje eptz oraz uzbrajanie i rozbrajanie jednym kliknięciem.
Przeznaczenie
Rejestrator swoje zastosowanie znajdzie w systemach dozoru:
- Magazynów
- Parkingów
- Składów
- Biur
- Sklepów
- Hurtowni
- Szkół
- Przedszkoli
- Boisk
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Procesor główny | Procesor klasy przemysłowej |
| System operacyjny | Wbudowany linux |
| Interfejs obsługi | Web, lokalne gui |
| Ai – przez rejestrator | Smd plus |
| Ai – przez kamerę | Detekcja twarzy, rozpoznawanie twarzy, ochrona perymetryczna, smd plus, liczenie osób, analiza stereo, mapa ciepła |
| Ochrona perymetryczna (ai – kamera) | 6 kanałów |
| Atrybuty twarzy | Płeć, grupa wiekowa, okulary, mimika, maska na twarzy, broda |
| Detekcja twarzy (ai – kamera) | 6 kanałów |
| Rozpoznawanie twarzy (ai – kamera) | 6 kanałów |
| Smd plus – rejestrator | 4 kanały – wtórna filtracja ludzi i pojazdów, redukcja fałszywych alarmów (liście, deszcz, zmiany oświetlenia) |
| Smd plus – kamera | 6 kanałów |
| Liczba kanałów dostępu | 8 kanałów |
| Przepustowość sieci | Ai wyłączone: 160 mb/s wejście, 160 mb/s zapis, 80 mb/s wyjście |
| Ai włączone: 80 mb/s wejście, 80 mb/s zapis, 60 mb/s wyjście | |
| Obsługiwane rozdzielczości | 12 mp, 8 mp, 6 mp, 5 mp, 4 mp, 3 mp, 1080p, 960p, 720p, D1, cif, qcif |
| Możliwości dekodowania | Ai wyłączone: 1×12 mp@30 fps; 2×8 mp@30 fps; 3×5 mp@30 fps; 4×4 mp@30 fps; 8×1080p@30 fps |
| Ai włączone: 1×12 mp@30 fps; 1×8 mp@30 fps; 2×5 mp@30 fps; 3×4 mp@30 fps; 7×1080p@30 fps | |
| Wyjścia wideo | 1× hdmi, 1× vga (jednoczesne) |
| Hdmi: 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720 | |
| Vga: 1920×1080, 1280×1024, 1280×720 | |
| Wyświetlanie wieloekranowe | Ekran główny: 1/4/8/9 |
| Ekran pomocniczy: 1/4/8/9 | |
| Obsługa kamer innych producentów | Onvif, panasonic, sony, axis, arecont, pelco, canon, hanwha |
| Kompresja wideo | Smart h.265+, h.265, smart h.264+, h.264 |
| Kompresja audio | G.711a, g.711u, pcm, g.726 |
| Protokoły sieciowe | Http, https, tcp/ip, IPv4/IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, ftp, ddns, snmp, alarm server, P2P, auto registration, ip search |
| Dostęp mobilny | Ios, android |
| Interoperacyjność | Onvif 22.12 (profile t/s/g), cgi, sdk |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome, ie, safari, edge, firefox |
| Odtwarzanie wielokanałowe | Do 8 kanałów |
| Tryby nagrywania | Ciągły, detekcja ruchu, inteligentny, alarm |
| Metody archiwizacji | Usb, sieć |
| Tryby odtwarzania | Natychmiastowe, standardowe, zdarzenia, tagi, inteligentne |
| Grupowanie dysków | Tak |
| Alarmy ogólne | Detekcja ruchu, maski prywatności, utrata wideo, zmiana sceny, pir, alarm zewnętrzny ipc |
| Alarmy anomalii | Brak kamery, błąd magazynu, pełny dysk, konflikt ip/mac, blokada logowania, incydenty cyberbezpieczeństwa |
| Alarmy inteligentne | Detekcja i rozpoznawanie twarzy, ochrona perymetryczna, smd plus, liczenie osób, analiza stereo, mapa ciepła |
| Akcje alarmowe | Nagrywanie, snapshot, wyjście alarmowe ipc, dźwięk, brzęczyk, log, preset, e-mail |
| Wejście audio | 1× rca |
| Wyjście audio | 1× rca |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 2 (1× 12 v / 1 a) |
| Interfejs dysków | 2× sata (do 20 tb na dysk*) |
| Usb | 2× usb 2.0 (1 przód, 1 tył) |
| Port hdmi | 1 |
| Port vga | 1 |
| Port sieciowy | 1× rj-45 (10/100/1000 mb/s) |
| Porty poe | 8× 10/100 mb/s, ieee 802.3af/at |
| Zasilanie | 100–240 v ac, 50/60 hz |
| Pobór mocy | < 10 w (bez hdd) |
| Budżet poe: 130 w (maks. 25.5 w na port) | |
| Waga netto | 2.47 kg |
| Waga brutto | 3.68 kg |
| Wymiary urządzenia | 375.0 × 327.9 × 53.0 mm |
| Wymiary opakowania | 451.0 × 147.0 × 425.0 mm |
| Temperatura pracy | –10°c do +55°c |
| Temperatura przechowywania | –20°c do +60°c |
| Wilgotność pracy | 10%–93% rh (bez kondensacji) |
| Montaż | Rack lub biurkowy |
| Certyfikaty | Ce-emc, ce-lvd (en 62368-1) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.