Rejestrator ip dahua nvr2108hs-i2
rejestrator ip dahua nvr2108hs-i2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: NVR2108HS-I2
Kod kreskowy: 6923172505026
Opis
Rejestrator ip dahua NVR2108HS-I2
Najważniejsze cechy
- Nagrywanie do 8 kamer Ip w maksymalnej rozdzielczości 12Mpix
- Kompresja wideo H.265/h.264, smart codec
- Obsługiwana rozdzielczość kamer : 12Mpx, 8Mpx, 6Mpx, 5Mpx, 3Mpx, 1080p, 1.3Mpx, 720P
- Zaimplementowane Inteligentne algorytmy:
- Ochrona perymetryczna z klasyfikacją obiektów człowiek/pojazd
- Detekcja i rozpoznawanie twarzy
- Smd plus
- Inteligentne wyszukiwanie wg. Metadanych
- Obsługa 1 dysku twardego o maksymalnej pojemności 10TB
- Wyjścia wideo: Hdmi 4K, vga
- 1 port RJ45(10/100M)
- Bitrate 80/60 mbits
- Dodatkowe interfejsy : 2xUSB 2.0
- Web service(ie), P2P, gdmss(android, ios), smartpss
Specyfikacja
| Model | NVR2108HS-I2 |
| Kompresja obrazu | H.265/h.264, smart codec |
| Obsługiwane rozdzielczości | 12Mpx, 6Mpx, 5Mpx, 3Mpx, 1080p, 1.3Mpx, 720P |
| Obsługa kamer ip | 8 kanałów |
| Bitrate | 80/60 mbits |
| Audio | Dźwięk z kamer ip, 1 wejście oraz 1 wyjście, dwukierunkowe |
| Obsługa dysków | 1x10TB |
| Zdalny dostęp | Web service(ie), P2P, gdmss(androdi, ios), smartpss |
| Raid | - |
| Esata | - |
| Usb | 2xUSB 2.0 |
| Alarm | - |
| Wyjścia wizyjne | Hdmi 4K/vga |
| Ai | Ochrona obwodowa |
| Z rejestratora: 1 kanał | |
| Z kamery: 4 kanały | |
| Klasyfikacja obiektów: rozpoznawanie osoba/pojazd przy przekroczeniu linii i wtargnięciu w obszar | |
| Zaawansowane wyszukiwanie: osoba/pojazd | |
| Detekcja twarzy | |
| Z rejestratora: 1 kanał | |
| Z kamery: 5 kanałów | |
| Przetwarzanie 12 twarzy na sekundę | |
| 6 atrybutów twarzy: płeć, wiek, okulary, samopoczucie, maska na twarzy, broda | |
| Rozpoznawanie twarzy | |
| Z rejestratora: 1 kanał | |
| Z kamery: 5 kanałów | |
| Przetwarzanie 4 twarzy na sekundę | |
| Do 10 baz twarzy, maksymalnie 5000 zdjęć twarzy | |
| Smd plus | |
| Z rejestratora: 4 kanały | |
| Z kamery: 6 kanałów | |
| Wyszukiwanie z klasyfikacją człowiek/pojazd | |
| Interfejs sieciowy | 1 x rj-45(10/100M) |
| Poe | - |
| Wymiary | 260 x 232.7 x 47.6mm |
| Zasilanie | 12VDC/1.5A |
| Pobór mocy | <10W(bez hdd) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.