Rejestrator ip dahua nvr1108hs-w-s2-ce
rejestrator ip dahua nvr1108hs-w-s2-ce, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: NVR1108HS-W-S2-CE
Kod kreskowy: 6923172543004
Opis
Rejestrator ip dahua NVR1108HS-w-S2-ce
Najważniejsze cechy:
- Nowy interfejs użytkownika 4.0
- Jednoklikowe, bezprzewodowe parowanie z kamerami ipc
- Automatyczne parowanie z ipc w 120 s po uruchomieniu (w stabilnych warunkach)
- Automatyczne kaskadowanie ipc do monitoringu na dużą odległość
- Obsługa 8 kanałów @ 1080P (25kl/s), samoadaptacyjne dekodowanie
- Kompatybilność z kamerami onvif
- Inteligentna kompresja wideo smart h.265/smart h.264
- Jednoczesne wyjście wideo vga/hdmi, maksymalna rozdzielczość hdmi: 1080P
- Zdalna konfiguracja i zarządzanie ipc, w tym ustawienia, aktualizacje i zbiorcza administracja urządzeniami tego samego modelu
- Obsługa protokołów sieciowych: dhcp, http, ntp i ddns
Specyfikacja techniczna
| Standard kompresji | |
| Kompresja wideo | Smart h.265; h.265; smart h.264; h.264; mjpeg |
| Kompresja audio | Pcm; G711A; G711U; G726 |
| Audio i wideo | |
| Kanały dostępu | 8 kanałów |
| Przepustowość sieci | Tryb przewodowy: 40 mbps przychodzące, 40 mbps nagrywanie, 20 mbps wychodzące |
| Tryb bezprzewodowy: 16 mbps przychodzące, 16 mbps nagrywanie | |
| Rozdzielczość | 6 mp; 5 mp; 4 mp; 3 mp; 720p; D1; 2 mp |
| Zdolność dekodowania | 1 kanał 6 mp@25 kl./s; 1 kanał 5 mp@25 kl./s; 2 kanały 4 mp@25 kl./s; 2 kanały 3 mp@25 kl./s; 4 kanały 1080p@25 kl./s |
| Wyjście wideo | 1 × vga, 1 × hdmi (jednoczesne) |
| Wyświetlanie wieloekranowe | 1, 4, 8, 9 widoków |
| Obsługa kamer innych firm | Onvif |
| Wi-fi | |
| Standard wi-fi | 802.11b/g/n |
| Zakres częstotliwości | 2400–2483,5 mhz |
| Moc nadajnika (eirp) | ≤20 dbm@2400–2483,5 mhz |
| Sieć | |
| Protokoły sieciowe | Http; https; tcp/ip; IPv4; rtsp; udp; ntp; dhcp; dns; alarm server; P2P |
| Dostęp z telefonu | Android; ios |
| Interoperacyjność | Onvif (profil t/s/g); cgi; sdk |
| Przeglądarki | Chrome; ie 9 lub nowsze; firefox |
| Alarmy | |
| Alarmy ogólne | Detekcja ruchu; maskowanie prywatności; utrata wideo; alarm pir |
| Alarmy anomalii | Kamera offline; błąd zapisu; pełny dysk; konflikt ip; konflikt mac; blokada logowania; wyjątek cyberbezpieczeństwa |
| Powiązanie alarmu | Nagrywanie; zrzut ekranu; brzęczyk; log; preset; trasa |
| Porty | |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Interfejs dysku | 1 port sata, maks. 16 tb (maks. Pojemność zależna od temperatury otoczenia) |
| Usb | 2 (1 × front usb 2.0, 1 × tył usb 2.0) |
| Hdmi | 1 |
| Vga | 1 |
| Port sieciowy | 1 (ethernet 10/100 mbps, rj-45) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc, 1,5 a |
| Pobór mocy | Maks. ≤ 10 w (bez dysku hdd) |
| Waga netto | 0,824 kg |
| Waga brutto | 1,56 kg |
| Wymiary produktu | 260,3 × 247,3 × 44,7 mm |
| Wymiary opakowania | 372 × 117 × 308 mm |
| Temp. Pracy | –10 °c do +55 °c |
| Temp. Przechowywania | 0 °c do +40 °c |
| Wilgotność pracy | 10%–93% rh, bez kondensacji |
| Montaż | Rack lub biurko |
| Certyfikaty | Ce: EN62368-1; EN55032; EN55024; EN55035; EN61000-3-2; EN61000-3-3; EN50130-4 |
| Fcc: part 15 subpart b | |
| Ce-red:EN301489-1; EN301489-17; EN300328; EN62311 | |
| Fcc id: 47 cfr part 15 subpart c | |
| System | |
| Procesor główny | Przemysłowy procesor wbudowany |
| System operacyjny | Embedded linux |
| Interfejs obsługi | Web, lokalny gui |
| Nagrywanie i odtwarzanie | |
| Wielokanałowe odtwarzanie | Do 8 kanałów |
| Tryby nagrywania | Ręczne; alarmowe; detekcja ruchu; harmonogram |
| Metoda przechowywania | Lokalny dysk hdd i sieć |
| Metoda tworzenia kopii zapasowej | Urządzenie usb |
| Tryby odtwarzania | Odtwarzanie natychmiastowe, ogólne, zdarzeń, według tagów, inteligentne (detekcja ruchu) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.