Rejestrator ip bcs view bcs-v-nvr0801-a-4ke(3)
rejestrator ip bcs view bcs-v-nvr0801-a-4ke(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-NVR0801-A-4KE(3)
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator ip bcs view bcs-v-NVR0801-a-4KE(3)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-NVR0801-a-4KE(3) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 10 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 80Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 80Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 1×12M(30fps) / 2×8M(30fps) / 4×4M(30fps) / 8×2M(30fps) ai: 1×12M(30fps) / 1×8M(30fps) / 3×4M(30fps) / 6×2M(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / uxga / 720P / vga / 4CIF / dcif / 2CIF / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 2560×1440 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 39539 |
| Odtwarzanie | 39539 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722/g.726/aac |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, dhcp, IPv4, IPv6, dns, ddns, ntp, rtsp, sadp, smtp, snmp, nfs, iscsi, isup, upnp, http, https |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 320×240×48mm |
| Waga (bez dysków) | 1 kg |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), detekcja twarzy i identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny) |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), artr |
| Ai - ochrona perymetryczna | 1 kanał 4Mpx (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny) |
| Ai - detekcja twarzy | 1 kanał 8Mpx |
| Ai - identyfikacja twarzy | 4 kanały identyfikacji, 16 baz danych, 20 tyś. Obrazów (max 4MB, total 1GB) |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | 8 kanałów 4Mpx |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.