Rejestrator ip bcs ultra bcs-u-svr6408r-4kr
rejestrator ip bcs ultra bcs-u-svr6408r-4kr, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-U-SVR6408R-4KR
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator ip bcs ultra bcs-u-SVR6408R-4KR
Najważniejsze cechy
- 64 kanałowy serwer vms
- Zgodność z ndaa
- Intel i5-10500 3.1GHz, 16GB ram
- Windows 10 enterprise
- Obsługa 8 dysków twardych
- Raid
- Wyjście HDMI4K/hdmi
- Redundantne zasilanie
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-u-SVR6408R-4KR |
| Linia produktowa | Bcs ultra |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Zastosowanie | Serwer vms, procesor intel i5-10500 3.1GHz, 16GB ram DDR4 pc-25600, windows 10 enterprise, wbudowany dysk 1×240GB ssd system |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 64 |
| Dyski | 8 |
| Typ raid | 40299 |
| Hot swap | Tak |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Pasmo wejściowe | 400Mbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjście hdmi | HDMI4K/hdmi |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 3×USB3.0, 1×USB3.0 c, 3×esata |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Zasilanie | 2× 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | 2× max 120W |
| Warunki pracy | 0°c~+40°c max 90% rh |
| Obudowa | 2U |
| Wymiary (w×d×h) | 482.6×537×88mm |
| Waga (bez dysków) | 12.6 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.