Rejestrator ip bcs ultra bcs-u-snvr0401-4p
rejestrator ip bcs ultra bcs-u-snvr0401-4p, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-U-SNVR0401-4P
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator ip bcs ultra bcs-u-SNVR0401-4P
Najważniejsze cechy
- 4 kanałowy rejestrator ip
- Zgodność z ndaa
- Obudowa smart
- Wbudowany 4 portowy switch poe 30W
- Obsługa 1 dysku twardego
- Obsługa kamer ip 8Mpx
- Wyjście hdmi/vga
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-u-SNVR0401-4P |
| Linia produktowa | Bcs ultra |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 10 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 mpx |
| Pasmo wejściowe | 60Mbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjście hdmi | Hdmi |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 1920×1200 / 1920×1080 / 1680×1050 / 1600×1200 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1200 / 1920×1080 / 1680×1050 / 1600×1200 |
| Podział na wyjściach | 1/2/3/4 |
| Odtwarzanie | 4 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Standard | Ieee 802.3 af/at |
| Switch poe moc | 30W |
| Kanały poe | 4 |
| Zasilanie | 48~56V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 40.8W |
| Warunki pracy | 0°c~+40°c max 90% rh |
| Obudowa | Smart |
| Wymiary (w×d×h) | 205×44.5×216.4mm |
| Waga (bez dysków) | 1.2 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.