Rejestrator ip bcs point bcs-p-nvr3202-4ke(3)
rejestrator ip bcs point bcs-p-nvr3202-4ke(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-NVR3202-4KE(3)
Kod kreskowy: 5904890713734
Opis
Rejestrator ip bcs point bcs-p-NVR3202-4KE(3)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-NVR3202-4KE(3) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 32 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 10 tb |
| Anr | Automatyczna synchronizacja nagrań z karty microsd kamery po zaniku i przywróceniu połączenia |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 160 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 128 mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2 x 12MP@30, 2 x 4K@30, 4 x 4MP@30, 10 x 1080P@30, 20x 720P@30, 32 x D1 ai: 2 x 4K@30, 4 x 4MP@30, 8 x 1080P@30, 16 x 720P@30, 32 x D1 |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / cif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264 |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9/16/25/32 (3/4/5/7/9/10/12/16/32 tryb korytarzowy) |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, P2P, ntp, dhcp, pppoe, http, https, dns, ddns, snmp, smtp, rtsp, IPv6, IPv4 |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 12W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 380×315×53 mm |
| Waga (bez dysków) | 2 kg |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, inteligentne zapobieganie wtargnięciom (sip), inteligentna detekcja ruchu (umd) |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, detekcja pojazdów, sip(wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście/wyjście z obszaru), inteligentna detekcja ruchu(umd), liczenie osób, artr |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.