Rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr3204-a-8k-ai2
rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr3204-a-8k-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR3204-A-8K-Ai2
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator ip bcs line bcs-l-NVR3204-a-8K-Ai2
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR3204-a-8K-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 32 |
| Dyski | 4 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 32 mpx |
| Pasmo wejściowe / wyjściowe / nagrywania | 448 mbps (200 mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | 2×32M@25fps / 2×24M@25fps / 5×16M@30fps / 6×12M@30fps / 10×8M@30fps / 13×6M@30fps / 16×5M@30fps / 20×4M@30fps / 32×2M@30fps |
| Rozdzielczość nagrywania | 32M / 24M / 16M / 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjścia wideo | 2×hdmi 8K, 2×vga |
| Rozdzielczość hdmi | 7680×4320 / 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział ekranu | Główny: 1/4/8/9/16/25/36; drugi: 1/4/8/9/16 |
| Nagrywanie | Ciągłe, detekcja ruchu, alarmowe, cykliczne, ai |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Usb flash / usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 2×USB3.0, esata |
| Porty szeregowe | RS232, RS485 |
| Wejście / wyjście audio | 45689 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Wejście / wyjście alarmowe | 45824 |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Lokalna, web service, cms bcs manager (win/linux/mac), aplikacje mobilne (ios/android) |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t/m), obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa ptz | Inteligentne pozycjonowanie 3D (kamery bcs line ptz) |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, ftp, sftp, dhcp, dns, smtp, upnp, ddns, snmp, alarm server, ip search, multicast, P2P, auto registration, iscsi |
| Zasilanie | 100–240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 13W |
| Warunki pracy | -10°c ~ +55°c, max 93% rh |
| Obudowa | 1.5U |
| Wymiary (w×d×h) | 440×416×76 mm |
| Waga (bez dysków) | 4.27 kg |
| Pos | Posnet |
| Ochrona perymetryczna | 8 kanałów z rejestratora, 10 zasad na kanał / 32 kanały z kamer |
| Detekcja twarzy | 4 kanały z rejestratora (12 obrazów/s) / 32 kanały z kamer / dane: płeć, wiek, okulary, ekspresja, maska, zarost |
| Identyfikacja twarzy | 24 kanały z kamer + identyfikacja z rejestratora / do 20 baz danych, 30 000 obrazów (3.75 gb) |
| Metadane | 4 kanały z rejestratora / 32 z kamer; atrybuty osoby i pojazdu (ubranie, kolor, typ, rejestracja, marka itd.) |
| Artr | 32 kanały z kamer, czarna/biała lista 20 000 pozycji |
| Smd (inteligentna detekcja ruchu) | 16 kanałów z rejestratora / 32 kanały z kamer |
| Inteligentne wyszukiwanie | Acupick – wyszukiwanie obiektów człowiek/pojazd w historii nagrań |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.