Rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr3204-a-4k-ai(2)
rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr3204-a-4k-ai(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR3204-A-4K-Ai(2)
Kod kreskowy: 5904890712973
Opis
Rejestrator ip bcs line bcs-l-NVR3204-a-4K-ai(2)
Najważniejsze cechy
- 32 kanałowy rejestrator ip
- Technologia acupick
- Obsługa 4 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 32Mpx
- Alarm 16/6, audio 1/2
- Wyjście 2×HDMI4K/2×vga
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR3204-a-4K-ai(2) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 32 |
| Dyski | 4 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Maks. Rozdzielczość nagrywania | 32 mpx |
| Pasmo wejściowe / wyjściowe / nagrywanie | 512 mbps (200 mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | Maks. 32×2M(30 fps) lub 1×32M(25 fps) w trybie ai |
| Rozdzielczość nagrywania | 32M, 24M, 16M, 12M, 8M, 5M, 4M, 2M, 1.3M, 720P, D1, cif, qcif |
| Kompresja wideo | H.265+, h.265, h.264+, h.264, mjpeg |
| Wyjścia hdmi/vga | 2×hdmi 4K / 2×vga |
| Rozdzielczości wyświetlania | Hdmi: 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720; vga: 1920×1080, 1280×1024, 1280×720 |
| Podział ekranu | 1/4/8/9/16/25/36 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Na nośniki usb flash lub hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 2×USB3.0, esata |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejścia/wyjścia audio | 1 wejście / 2 wyjścia |
| Kompresja audio | G.711A, g.711U, g.726, pcm |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 16 wejść / 6 wyjść |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, offline, ai, hdd, ip, login |
| Obsługa | Lokalna, web service, cms bcs manager, aplikacje mobilne ios/android |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa ptz | Inteligentne pozycjonowanie 3D |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, ftp, ddns, snmp, P2P, auto registration, ip search, iscsi |
| Obsługa klastra | N+m |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 13 w |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c, max. 93% rh |
| Obudowa | 1.5U |
| Wymiary | 440×413×76 mm |
| Waga (bez dysków) | 4.52 kg |
| Pos | Posnet |
| Detekcja twarzy | 8 kanałów z rejestratora, 32 z kamer; atrybuty: płeć, wiek, okulary, ekspresja, maska, zarost |
| Identyfikacja twarzy | Do 32 kanałów; 20 baz danych twarzy, 200 tys. Obrazów, do 44 gb |
| Ochrona perymetryczna | 24 kanały z rejestratora, 10 zasad na kanał; 32 kanały z kamer |
| Metadane | Rozpoznawanie osoby (kolor/typ ubrania, nakrycie głowy, torba, parasol) i pojazdu (tablice, typ, logo) |
| Smd plus | Inteligentna detekcja ruchu (32 kanały) |
| Artr | Czarna i biała lista do 20 tys. Pozycji |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.