Rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr1604-a-8k-ai2
rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr1604-a-8k-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR1604-A-8K-Ai2
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator ip bcs line bcs-l-NVR1604-a-8K-Ai2
Przeznaczenie
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR1604-a-8K-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 4 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 32 mpx |
| Pasmo wejściowe | 448 mbps (200 mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 448 mbps (200 mbps ai) |
| Pasmo nagrywanie | 448 mbps (200 mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | 2×32M@25fps /2×24M@25fps /5×16M@30fps /6×12M@30fps /10×8M@30fps /13×6M@30fps /16×5M@30fps ai: 1×32M@25fps /2×24M@25fps /4×16M@30fps /5×12M@30fps /8×8M@30fps /10×6M@30fps /12×5M@30fps /16×4M@30fps |
| Rozdzielczość nagrywania | 32M / 24M / 16M / 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjście hdmi | 2×hdmi 8K |
| Wyjście vga | 2×vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 7680×4320 / 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | Główny ekran: 1/4/8/9/16 drugi ekran: 1/4/8/9/16 |
| Nagrywanie | Rejestracja ciągła, z detekcją ruchu (z zapisem przed i po detekcji), alarmowa (z zapisem przed- i poalarmowym), cykliczna (nadpisywanie), ai |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 2×USB3.0, esata |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 2 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 16 |
| Wyjście alarmowe | 6 |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, funkcje ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t/m), obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa ptz | Inteligentne pozycjonowanie 3D z kamerami ptz serii bcs line |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, ftp, sftp, dhcp, dns, smtp, upnp, ddns, snmp, alarm server, ip search, multicast, P2P, auto registration, iscsi |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 13W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 93% rh |
| Obudowa | 1.5U |
| Wymiary (w×d×h) | 440×416×76mm |
| Waga (bez dysków) | 4.27 kg |
| Pos | Posnet |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), metadane, smd plus |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, metadane (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), ochrona perymetryczna, smd plus, detekcja tłumu, liczenie osób, artr, natężenie ruchu pojazdów, monitorowanie obiektów, mapa ciepła |
| Ai - ochrona perymetryczna | 8 kanałów z rejestratora, 10 zasad na kanał / 16 kanałów z kamer |
| Ai - detekcja twarzy | 4 kanały z rejestratora (12 obrazów/s) / 16 kanałów z kamer / atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost) |
| Ai - identyfikacja twarzy | 16 kanałów detekcji z kamery + identyfikacja z rejestratora (24 obrazy/s) / 4 kanały detekcji z rejestratora + identyfikacja z rejestratora (24 obrazów/s) / 16 kanały identyfikacji z kamer / do 20 baz danych twarzy, 30 tyś obrazów, do 3.75GB |
| Ai - metadane | 4 kanały z rejestratora / 16 kanały z kamer / atrybuty osoby (kolor ubrania, typ ubrania, nakrycie głowy, torba, wiek, płeć, parasol) / atrybuty pojazdu mechanicznego (tablica rejestracyjna, kolor tablicy, typ pojazdu, logo, telefon, ilość osób, pasy) |
| Ai - artr | 16 kanałów z kamer / czarna i biała lista 20 tyś pozycji |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | 16 kanałów z rejestratora / 16 kanały z kamer |
| Ai - inteligentne wyszukiwanie | Technologia acupick - inteligentne wyszukiwanie obiektów człowiek/pojazd w historii nagrań z kamerą z funkcją acupick |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.