Rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr0801-4ke(2l)
rejestrator ip bcs line bcs-l-nvr0801-4ke(2l), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR0801-4KE(2L)
Kod kreskowy: 5904890714694
Opis
Rejestrator ip bcs line bcs-l-NVR0801-4KE(2L)
Najważniejsze cechy
- 8 kanałowy rejestrator ip
- Obsługa 1 dysku twardego
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
- Obsługa funkcji inteligentnych z kamer
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR0801-4KE(2L) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 80Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 60Mbps |
| Pasmo nagrywania | 80Mbps |
| Wydajność wyświetlania | Ai wył: 1× 12 m@30fps, 2× 8 m@30fps, 3× 5 m@30fps, 4× 4 m@30fps, 8× 1080p@30fps ai wł: 1× 12 m@30fps, 1× 8 m@30fps, 2× 5 m@30fps, 3× 4 m@30fps, 7× 1080p@30fps |
| Rozdzielczość nagrywania | 12 m / 8 mp / 6 mp / 5 mp / 4 mp / 3 mp / 1080p / 960p / 720p / D1 / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | Praca jednoczesna z vga: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 praca niezależna od vga: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9 |
| Nagrywanie | Ciągłe, detekcja ruchu (z zapisem przed i po), alarmowe (z zapisem przed i po), cykliczne, ai |
| Archiwizacja | Na usb flash, usb hdd |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, ftp, ddns, snmp, alarm server, P2P, auto registration, ip search |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 93% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 260×232.5×47.6mm |
| Waga (bez dysków) | 0.81 kg |
| Ai - funkcje inteligentne (rejestrator) | Smd plus |
| Ai - funkcje inteligentne (kamery) | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna, smd plus, liczenie osób, mapa ciepła |
| Ai - ochrona perymetryczna | 6 kanałów z kamer |
| Ai - detekcja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai - identyfikacja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | 4 kanały z rejestratora (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), 6 kanałów z kamer |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.