Rejestrator bcs view bcs-v-xvr1602-ai
rejestrator bcs view bcs-v-xvr1602-ai, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-XVR1602-Ai
Kod kreskowy: 5904890705326
Opis
Rejestrator bcs view bcs-v-XVR1602-ai
Najważniejsze cechy
- 16 kanałowy rejestrator 5-systemowy
- Hdcvi/ahd/tvi/analog/ip
- Technologia acusense
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer analoghd do 4Mpx i ip do 6Mpx.
- Wyjście hdmi/vga
- Audio 1/1
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-XVR1602-ai |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog / ip |
| System | Analog hd + ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | Do 10 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 4 mpx lite |
| Pasmo wejściowe | 96 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 32 mbps |
| Kamery hd-cvi | 4M@25/30fps, 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps |
| Kamery ahd | 4M@25/30fps, 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps |
| Kamery hd-tvi | 3K@20fps, 4M@25/30fps, 3M(ch1-4)@18fps, 1080P@25/30fps, 720P@25/30/50/60fps |
| Kamery analogowe | Cvbs pal/ntsc |
| Kamery ip (xvr) | 24×4M lub 18×6M |
| Kanały ip (xvr) | 16+8 (4M) / 16+2 (6M) |
| Rozdzielczości nagrywania | 4M lite / 3M / 1080P / 1080P lite / 720P / 720P lite / vga / WD1 / 4CIF / cif |
| Strumień główny | 4M lite(15fps), 3M(15fps), 1080P(15fps), 1080P lite(30fps), 720P lite(30fps), 720P/vga/WD1/4CIF/cif(30fps) |
| Strumień drugi | WD1/4CIF(12fps), cif(25/30fps) |
| Bitrate | 32 kbps ~ 6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 pro / h.265 pro+ / h.265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjście hdmi | Hdmi |
| Wyjście vga | Vga |
| Wyjście bnc | Bnc |
| Rozdzielczość hdmi | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Rozdzielczość vga | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Podział ekranu | 1/4/6/8/9/16/25 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Na nośniki usb (flash, hdd) |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy usb | 1×usb 2.0, 1×usb 3.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711U |
| Obsługa | Lokalnie, web service, cms bcs manager, aplikacje mobilne |
| Sieć | Rj-45 (10/100/1000 mbps) |
| Zgodność | Onvif |
| Protokoły | Tcp/ip, pppoe, dhcp, dns, ddns, ntp, sadp, nfs, iscsi, upnp, https |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 40 w (bez dysków) |
| Warunki pracy | -10°c ~ +55°c, max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 380 × 315 × 48 mm |
| Waga (bez dysków) | 2 kg |
| Funkcje ai – ogólne | Tak |
| Ai – funkcje inteligentne z rejestratora | Ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd) lub smd (inteligentna detekcja ruchu) |
| Ai – ochrona perymetryczna | 4 kanały analog hd |
| Ai – smd (inteligentna detekcja ruchu) | 16 kanałów analog hd |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.