Rejestrator bcs view bcs-v-nvr1602-4k-16p
rejestrator bcs view bcs-v-nvr1602-4k-16p, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-NVR1602-4K-16P
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator bcs view bcs-v-NVR1602-4K-16P
Najważniejsze cechy
- 16 kanałowy rejestrator ip
- Wbudowany 16 portowy switch poe 200W
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Wyjście HDMI4K/vga
- Alarm 4/1, audio 1/1
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-NVR1602-4K-16P |
| Linia produktowa | Bcs view |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 8 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 160Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 256Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2×12M(20fps) / 4×8M(25fps) / 8×4M(30fps) / 16×2M(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / uxga / 720P / vga / 4CIF / dcif / 2CIF / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 / MPEG4(onvif h.264) |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9/16 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, dhcp, dns, ddns, ntp, sadp, smtp, nfs, iscsi, upnp, https, P2P |
| Standard | Ieee 802.3 af/at |
| Switch poe moc | 200W |
| Kanały poe | 16 |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 15W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 385×315×52mm |
| Waga (bez dysków) | 3 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.