Rejestrator bcs view bcs-v-nvr0401-a-4ke(2)
rejestrator bcs view bcs-v-nvr0401-a-4ke(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-NVR0401-A-4KE(2)
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator bcs view bcs-v-NVR0401-a-4KE(2)
Najważniejsze cechy:
Rejestrator ip 4 kanałowy 1 dyskowy przystosowany do współpracy z kamerami 8Mpx z serii bcs view.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-NVR0401-a-4KE(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 8 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 mpx |
| Pasmo wejściowe | 40Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 80Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 1×8M(30fps) / 3×4M(30fps) / 6×2M(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / uxga / 720p / vga / 4CIF / dcif / 2CIF / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 4096×2160 / 3840×2160 / 2560×1440 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 45748 |
| Odtwarzanie | 45748 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 32 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711ulaw / g.711alaw / g.722 / g.726 |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, dhcp, IPv4, IPv6, dns, ddns, ntp, rtsp, sadp, smtp, snmp, nfs, iscsi, isup, upnp, http, https |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 320×240×48mm |
| Waga (bez dysków) | 1 kg |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny) – 1 kanał |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.