Rejestrator bcs point bcs-p-nvr3208r-a-4k-iii
rejestrator bcs point bcs-p-nvr3208r-a-4k-iii, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-NVR3208R-A-4K-III
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator bcs point bcs-p-NVR3208R-a-4K-iii
Najważniejsze cechy
- 32 kanałowy rejestrator ip
- Obsługa 8 dysków twardych
- Raid
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Alarm 16/4, audio 1/1
- Wyjście 2xHDMI4K/vga
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-NVR3208R-a-4K-iii |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 32 |
| Dyski | 8 |
| Pojemność dysku | 10 tb |
| Typ raid | 0/1/5/6/10 |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 384Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 384Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2×12M(30fps) / 4×8M(30fps) / 8×4M(30fps) / 9×4M(25fps) / 16×2M(30fps) / 32×960p(25fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / cif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjścia wideo | 2×HDMI4K/vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16/32 (3/4/5/7/9/10/12/16/32 tryb korytarzowy) |
| Fisheye dewarping | Tak |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 1×USB3.0, esata, 12VDC out |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Wejście alarmowe | 16 |
| Wyjście alarmowe | 4 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | P2P, upnp, ntp, dhcp, pppoe |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 25W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Obudowa | 2U |
| Wymiary (w×d×h) | 442×426×89mm |
| Waga (bez dysków) | 5.7 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.