Rejestrator bcs point bcs-p-nvr3204-a-4k(5)
rejestrator bcs point bcs-p-nvr3204-a-4k(5), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-NVR3204-A-4K(5)
Kod kreskowy: 5904890714656
Opis
Rejestrator bcs point bcs-p-NVR3204-a-4K(5)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-NVR3204-a-4K(5) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 32 |
| Dyski | 4 |
| Pojemność dysku | 16 tb |
| Typ raid | 45778 |
| Anr | Automatyczna synchronizacja nagrań z karty microsd kamery po zaniku i przywróceniu połączenia. |
| Max rozdzielczość nagrywania | 16 mpx |
| Pasmo wejściowe | 320Mbps (160Mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 160Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2×16MP@30, 2×12MP@30, 4×4K@30, 8×4MP@30, 10×3MP@30, 16×1080P@30, 32×720P@30 |
| Ai: 2×12MP@30, 2×4K@30, 6×4MP@30, 8×3MP@30, 12×1080P@30, 24×720P@30, 32×D1 | |
| Rozdzielczość nagrywania | 16M / 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / cif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264 |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9/16/25/32 (3/4/5/7/9/10/12/16/32 tryb korytarzowy) |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Wejście alarmowe | 16 |
| Wyjście alarmowe | 4 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Sieć | 2×rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, P2P, ntp, dhcp, pppoe, http, https, dns, ddns, snmp, smtp, nfs, rtsp, IPv6, IPv4 |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 12W |
| Warunki pracy | -10°c~+50°c, max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 440×344×48mm |
| Waga (bez dysków) | 3.4 kg |
| Pos | Tak |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, porównywanie twarzy, inteligentne zapobieganie wtargnięciom (sip), inteligentna detekcja ruchu (umd) |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja i porównywanie twarzy, detekcja pojazdów, sip (wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście/wyjście z obszaru), umd, temperatura (pożar, dym etc.), liczenie osób, tłum, metadane, artr |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.