Rejestrator bcs point bcs-p-nvr1602-a-4ke-16p(3)
rejestrator bcs point bcs-p-nvr1602-a-4ke-16p(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-NVR1602-A-4KE-16P(3)
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator bcs point bcs-p-NVR1602-a-4KE-16P(3)
Przeznaczenie
- 16 kanałowy rejestrator ip
- Zgodność z ndaa
- Wbudowany 16 portowy switch poe 240W
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Alarm 4/1, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-NVR1602-a-4KE-16P(3) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Zgodność ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Liczba dysków | 2 |
| Pojemność dysku | 10 tb |
| Anr | Automatyczna synchronizacja nagrań z karty microsd kamery po zaniku i przywróceniu połączenia |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 160 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 128 mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2 × 12MP@30, 2 × 4K@30, 4 × 4MP@30, 10 × 1080P@30, 16 × 720P@30 |
| Ai: 2 × 4K@30, 4 × 4MP@30, 8 × 1080P@30, 16 × 720P@30 | |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / cif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264 |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział obrazu na wyjściach | 1/4/6/8/9/16 (tryb korytarzowy: 3/4/5/7/9/10/12/16) |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Usb flash, usb hdd |
| Liczba użytkowników | 128 |
| Interfejsy usb | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Wejścia alarmowe | 8 |
| Wyjścia alarmowe | 2 |
| Obsługa | Lokalna, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), aplikacja mobilna (ios, android) |
| Port sieciowy | Rj-45 10/100/1000 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, P2P, ntp, dhcp, pppoe, http, https, dns, ddns, snmp, smtp, rtsp, IPv6, IPv4 |
| Standard poe | Ieee 802.3 af/at |
| Moc switcha poe | 240W (max 30W/port) |
| Kanały poe | 16 |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 12W |
| Warunki pracy | -10°c ~ +55°c, max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 380 × 322 × 53 mm |
| Waga (bez dysków) | 2.7 kg |
| Ai — funkcje z rejestratora | Detekcja twarzy, sip (inteligentne zapobieganie wtargnięciom), umd (inteligentna detekcja ruchu) |
| Ai — funkcje z kamer | Detekcja twarzy, detekcja pojazdów, sip (wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście/wyjście z obszaru), umd, liczenie osób, artr |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.