Rejestrator bcs point bcs-p-nvr1601-4k(3)
rejestrator bcs point bcs-p-nvr1601-4k(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-NVR1601-4K(3)
Kod kreskowy: 5904890708372
Opis
Rejestrator bcs point bcs-p-NVR1601-4K(3)
Najważniesze cechy
- 16 kanałowy rejestrator ip
- Zgodność z ndaa
- Obsługa 1 dysku twardego
- Obsługa kamer ip 8Mpx
- Audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-NVR1601-4K(3) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja, zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Obsługa dysków | 1 dysk, maks. Pojemność 8 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 mpx |
| Pasmo wejściowe | 80 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 64 mbps |
| Wydajność wyświetlania | 4×8M(30fps) / 6×5M(30fps) / 8×4M(30fps) / 9×4M(25fps) / 10×3M(30fps) / 16×2M(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / cif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjście hdmi | Hdmi 4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160, 1920×1080, 1600×1200, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080, 1600×1200, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9/16 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Zgrywanie na nośniki zewnętrzne (usb flash, usb hdd) |
| Obsługa użytkowników | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Obsługa zdalna | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, P2P, upnp, ntp, dhcp, pppoe, http, https, dns, ddns, snmp, smtp |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 6W |
| Warunki pracy | -10°c ~ +55°c, max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 260 × 222 × 47 mm |
| Waga (bez dysków) | 0.98 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.