Rejestrator bcs point bcs-p-nvr0801-4k-8p(3)
rejestrator bcs point bcs-p-nvr0801-4k-8p(3), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-NVR0801-4K-8P(3)
Kod kreskowy: 5904890708365
Opis
Rejestrator bcs point bcs-p-NVR0801-4K-8P(3)
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-NVR0801-4K-8P(3) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 8 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 mpx |
| Pasmo wejściowe | 80Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 64Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 4×8M(30fps) / 6×5M(30fps) / 8×4M(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / cif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9 |
| Odtwarzanie | 1/4/8' |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Tcp/ip, P2P, upnp, ntp, dhcp, pppoe, http, https, dns, ddns, snmp, smtp |
| Standard | Ieee 802.3 af/at |
| Switch poe moc | 75W max 30W/port |
| Kanały poe | 8 |
| Zasilanie | 52V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 260×222×47mm |
| Waga (bez dysków) | 0.98 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.