Rejestrator bcs line bcs-l-xvr1602-4ke(5)
rejestrator bcs line bcs-l-xvr1602-4ke(5), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-XVR1602-4KE(5)
Kod kreskowy: 5904890712416
Opis
Rejestrator bcs line bcs-l-XVR1602-4KE(5)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-XVR1602-4KE(5) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog / ip |
| System | Analog hd + ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 16 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 mpx |
| Pasmo wejściowe | 128 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 128 mbps |
| Pasmo nagrywania | 128 mbps |
| Kamery hd-cvi | 4K@25/30fps, 6MP@20fps, 5MP@20/25fps, 4MP@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@25/30/50/60fps |
| Kamery ahd | 4K@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25/30fps, 3MP@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@25/30fps |
| Kamery hd-tvi | 4K@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25/30fps, 3MP@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@25/30fps |
| Kamery analog | Cvbs pal/ntsc |
| Xvr – kamery ip | 8M |
| Xvr – kanały ip | 16+16 |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4K lite / 4M / 3M / 4M lite / 1080P / 720P / 960H / D1 / cif |
| Strumień główny | 8M(7fps), 6M(10fps), 5M(12fps), 4K lite/4M/3M(15fps), inne 25/30fps |
| Strumień drugi | 960H(15fps), D1/cif(25/30fps) |
| Bitrate | 32Kbps~6144Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / ai coding |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16 (1/4/8/9/16/25/36 ip) |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Zgrywanie na usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / pcm |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | Strefy: 396 (22×18) |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 (10/100/1000 mbps) |
| Zgodność | Onvif |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, rtsp, udp, smtp, ntp, dhcp, dns, ddns, P2P |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 15W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 375×289×53 mm |
| Waga (bez dysków) | 1.77 kg |
| Pos | Tak |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Ochrona perymetryczna (osoba/pojazd), inteligentna detekcja ruchu (osoba/pojazd), detekcja twarzy, identyfikacja twarzy |
| Ai - ochrona perymetryczna | 8 kanałów analog hd |
| Ai - detekcja twarzy | 2 kanały analog hd, atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja, maska, zarost), max 12 obrazów/s |
| Ai - identyfikacja twarzy | 2 kanały analog hd, max 12 obrazów/s, do 10 baz danych, 20 tys. Obrazów |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | 16 kanałów analog hd |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.