Rejestrator bcs line bcs-l-xvr1601-v
rejestrator bcs line bcs-l-xvr1601-v, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-XVR1601-V
Kod kreskowy: 5904890700123
Opis
Rejestrator bcs line bcs-l-XVR1601-v
Najważniejsze cechy
16 kanałowy jednodyskowy rejestrator 5-systemowy hdcvi/ahd/tvi/analog/ip. Kompresja h.265+/H265/h.264+/h.264, wyjście hdmi(3840×2160), vga(1920×1080), obsługa P2P(chmura), wbudowane inteligentne funkcje, ochrona perymetryczna, detekcja twarzy, smd plus. Archiwizacja: 1x hdd (do 16TB każdy), interfejsy 1×USB2.0, 1×USB3.0. Wejście i wyjście audio, zasilanie: 12V dc.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-XVR1601-v |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog / ip |
| System | Analog hd + ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 16 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 5 mpx |
| Pasmo wejściowe | 128 mbps |
| Pasmo wyjściowe | 128 mbps |
| Pasmo nagrywania | 128 mbps |
| Kamery hd-cvi | 5 mp@25 fps; 5 mp@20 fps; 5 mp@10/12.5 fps; 4 mp@25/30 fps; 1080p@25/30 fps; 720p@50/60 fps; 720p@25/30 fps |
| Kamery ahd | 5 mp@20 fps; 4 mp@25/30 fps; 1080p@25/30 fps; 720p@25/30 fps |
| Kamery hd-tvi | 5 mp@20 fps; 4 mp@25/30 fps; 1080p@25/30 fps; 720p@25/30 fps |
| Kamery analog | Cvbs pal/ntsc |
| Xvr – kamery ip | 6 m |
| Xvr – kanały ip | 16+8 |
| Rozdzielczość nagrywania | 5M / 5M lite / 4M lite / 1080P / 1080N / 720P / 960H / D1 / cif |
| Strumień główny | Tryb 5 mp: 4-ch 5 mp@(1 fps-6 fps); pozostałe 5M-n@(1 fps-12 fps) tryb 5M-n: 5M-n@(1 fps-12 fps); 4M-n/1080p@(1 fps-15 fps); 1080N/720p/960H/D1/cif@(1 fps-25/30 fps) |
| Strumień drugi | D1/cif(15 fps) |
| Bitrate | 32 kbps~6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / ai coding |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16 (1/4/8/9/16/25/36 ip) |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / pcm |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | Strefy: 396 (22×18) |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 (10/100/1000 mbps) |
| Zgodność | Onvif |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, rtsp, udp, smtp, ntp, dhcp, dns, ddns, P2P |
| Zasilanie | 12 v dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 12 w |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c, max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 260×235×47 mm |
| Waga (bez dysków) | 1.1 kg |
| Pos | Tak |
| Ai – wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai – funkcje inteligentne z rejestratora | Ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), detekcja twarzy, identyfikacja twarzy |
| Ai – ochrona perymetryczna | 4 kanały analog hd |
| Ai – detekcja twarzy | 2 kanały analog hd, atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost), max 12 obrazów na sekundę |
| Ai – identyfikacja twarzy | 2 kanały analog hd, max. 12 obrazów na sekundę, do 10 baz danych twarzy, 10 tys. Obrazów |
| Ai – smd – inteligentna detekcja ruchu | 16 kanałów analog hd |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.