Rejestrator bcs line bcs-l-xvr0801(6)
rejestrator bcs line bcs-l-xvr0801(6), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-XVR0801(6)
Kod kreskowy: 5904890711365
Opis
Rejestrator bcs line bcs-l-XVR0801(6)
Najważniejsze cechy
8 kanałowy, jednodyskowy rejestrator 5-systemowy hdcvi/ahd/tvi/analog/ip przystosowany do obsługi kamer analoghd 5Mpx i ip 6Mpx.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-XVR0801(6) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog / ip |
| System | Analog hd + ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8+4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 16 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 5 mpx |
| Pasmo wejściowe | 64Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 64Mbps |
| Pasmo nagrywanie | 64Mbps |
| Kamery hd-cvi | 5M@20fps, 5M@25fps, 5M@10/12.5fps, 4M@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@50/60fps, 720p@25/30fps |
| Kamery ahd | 5M@20fps, 4M@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@25/30fps |
| Kamery hd-tvi | 5M@20fps, 4M@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@25/30fps |
| Kamery analog | Cvbs pal/ntsc |
| Kamery ip | 6M |
| Kanały ip | 8+4 |
| Rozdzielczość nagrywania | 5M / 5M lite / 4M lite / 1080P / 1080N / 720P / 960H / D1 / cif |
| Strumień główny | 5M(6fps)/CH1~4, 5M lite(12fps), 4M lite/1080P(15fps), 1080N/720P/960H/D1/cif(25/30fps) |
| Strumień drugi | D1/cif(15fps) |
| Bitrate | 32Kbps~6144Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 / ai coding |
| Wyjścia wideo | Hdmi/vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9 (1/4/8/9/16 ip) |
| Odtwarzanie | ######## |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / pcm |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Strefy: 396(22×18) |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45(10/100Mbps) |
| Zgodność | Onvif |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, rtsp, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, ddns, alarm server, P2P, auto registration |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 7W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 260×235×47mm |
| Waga (bez dysków) | 1 kg |
| Pos | Tak |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), detekcja twarzy, identyfikacja twarzy |
| Ai - ochrona perymetryczna | 4 kanały analog hd |
| Ai - detekcja twarzy | 2 kanały analog hd, atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost), max 12 obrazów na sekunde |
| Ai - identyfikacja twarzy | 2 kanały analog hd, max. 8 obrazów na sekunde, do 10 baz danych twarzy, 10 tyś obrazów |
| Ai - smd | 8 kanałów analog hd |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.