Rejestrator bcs line bcs-l-nvr1602-a-4ke-16p(2l)
rejestrator bcs line bcs-l-nvr1602-a-4ke-16p(2l), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR1602-A-4KE-16P(2L)
Kod kreskowy: 5904890714755
Opis
Rejestrator bcs line bcs-l-NVR1602-a-4KE-16P(2L)
Najważniejsze cechy:
- 16 kanałowy rejestrator ip
- Wbudowany 16 portowy switch poe 130W
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Alarm 4/2, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR1602-a-4KE-16P(2L) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 160Mbps(80Mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 80Mbps(60Mbps ai) |
| Pasmo nagrywania | 160Mbps(80Mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | Ai wył: 1× 12 m@30fps, 2× 8 m@30fps, 3× 5 m@30fps, 4× 4 m@30fps, 8× 1080p@30fps |
| Ai wł: 1× 12 m@30fps, 1× 8 m@30fps, 2× 5 m@30fps, 3× 4 m@30fps, 7× 1080p@30fps | |
| Rozdzielczość nagrywania | 12 m / 8 mp / 6 mp / 5 mp / 4 mp / 3 mp / 1080p / 960p / 720p / D1 / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjście hdmi | HDMI4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | Praca jednoczesna z vga: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Praca niezależna od vga: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 | |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16 |
| Nagrywanie | Rejestracja ciągła, z detekcją ruchu (z zapisem przed i po detekcji), alarmowa (z zapisem przed- i poalarmowym), cykliczna (nadpisywanie), ai |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 2 |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, funkcje ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa ptz | Inteligentne pozycjonowanie 3D z kamerami ptz serii bcs line |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, ftp, ddns, snmp, alarm server, P2P, auto registration, ip search |
| Standard | Ieee 802.3 af/at |
| Switch poe moc | 130W max 25.5W/port |
| Kanały poe | 16 |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 93% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 375×327×53mm |
| Waga (bez dysków) | 2.6 kg |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Smd plus |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), smd plus, liczenie osób, mapa ciepła |
| Ai - ochrona perymetryczna | 6 kanałów z kamer |
| Ai - detekcja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai - identyfikacja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | 4 kanały z rejestratora (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), 6 kanałów z kamer |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.