Rejestrator bcs line bcs-l-nvr1602-a-4k-16p
rejestrator bcs line bcs-l-nvr1602-a-4k-16p, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR1602-A-4K-16P
Kod kreskowy: 5904890709195
Opis
Rejestrator bcs line bcs-l-NVR1602-a-4K-16P
Najważniejsze cechy:
- 16 kanałowy rejestrator ip
- Technologia acupick
- Technologia expoe
- Wbudowany 16 portowy switch poe 130W
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 32Mpx
- Alarm 4/2, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR1602-a-4K-16P |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 16 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 20 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 32 mpx |
| Pasmo wejściowe | 384Mbps(200Mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 384Mbps(200Mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | 2×32M(20fps) / 2×24M(20fps) / 4×16M(30fps) / 5×12M(30fps) / 8×8M(30fps) / 12×5M(30fps) / 16×4M(30fps) / 1×32M ai(20fps) / 1×24M ai(20fps) / 2×16M ai(30fps) / 4×12M ai(30fps) / 4×8M ai(30fps) / 8×5M ai(30fps) / 12×4M ai(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 32M / 24M / 16M / 12M / 8M / 5M / 4M / 2M / 1.3M / 720P / D1 |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 2 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4/IPv6, rtsp, udp, snmp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, pppoe, ftp, ddns, alarm server, ip search, multicast, P2P, auto registration |
| Standard | Ieee 802.3 af/at |
| Switch poe moc | 130W max 25.5W/port |
| Kanały poe | 16 |
| Epoe eoc | Port 1~8 |
| Zasilanie | 100~240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max. 10W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 93% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 375×328×53mm |
| Waga (bez dysków) | 2.7 kg |
| Pos | Posnet |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), smd plus |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, metadane (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), ochrona perymetryczna, smd plus, detekcja tłumu, liczenie osób, artr, natężenie ruchu pojazdów, mapa ciepła |
| Ai - ochrona perymetryczna | 4 kanały z rejestratora, 10 zasad na kanał / 16 kanałów z kamer |
| Ai - detekcja twarzy | 2 kanały z rejestratora (12 obrazów/s) / 16 kanałów z kamer / atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost) |
| Ai - identyfikacja twarzy | 16 kanałów detekcji z kamery + identyfikacja z rejestratora (16 obrazów/s) / 2 kanały detekcji z rejestratora + identyfikacja z rejestratora (12 obrazów/s) / 16 kanałów identyfikacji z kamer / do 20 baz danych twarzy, 20 tyś obrazów, do 2.5GB |
| Ai - metadane | 8 kanałów z kamer / atrybuty osoby (kolor ubrania, typ ubrania, nakrycie głowy, torba, wiek, płeć, parasol) / atrybuty pojazdu mechanicznego (tablica rejestracyjna, kolor tablicy, typ pojazdu, logo, telefon, ilość osób, kask) |
| Ai - artr | 8 kanałów z kamer / czarna i biała lista 20 tyś pozycji |
| Ai - smd | 8 kanałów z rejestratora / 16 kanałów z kamer |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.