Rejestrator bcs line bcs-l-nvr0802-a-4ke(2)
rejestrator bcs line bcs-l-nvr0802-a-4ke(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR0802-A-4KE(2)
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator bcs line bcs-l-NVR0802-a-4KE(2)
Najważniejsze cechy:
- 8 kanałowy rejestrator ip
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 16Mpx
- Alarm 4/2, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR0802-a-4KE(2) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 16 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 16 mpx |
| Pasmo wejściowe | 256Mbps(180Mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 256Mbps(180Mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | 2×16M(30fps) / 2×12M(30fps) / 4×8M(30fps) / 6×5M(30fps) / 8×4M(30fps) / 1×16M ai(30fps) / 2×12M ai(30fps) / 3×8M ai(30fps) / 4×5M ai(30fps) / 6×4M ai(30fps) / 8×2M ai(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 16M / 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 / cif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9 |
| Odtwarzanie | #### |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 2 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4/IPv6, upnp, snmp, udp, smtp, ntp, dhcp, dns, ip filter, pppoe, ddns, ftp, alarm server, ip search, P2P, auto register |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 93% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 375×282×53mm |
| Waga (bez dysków) | 1.5 kg |
| Ai - funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), smd plus |
| Ai - funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), smd plus, liczenie osób, artr, mapa ciepła |
| Ai - ochrona perymetryczna | 2 kanały z rejestratora, 10 zasad na kanał / 8 kanałów z kamer |
| Ai - detekcja twarzy | 1 kanał z rejestratora (12 obrazów/s) / 8 kanałów z kamer / atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost) |
| Ai - identyfikacja twarzy | 8 kanałów detekcji z kamery + identyfikacja z rejestratora (12 obrazów/s) / 1 kanał detekcji z rejestratora + identyfikacja z rejestratora (12 obrazów/s) / 8 kanałów identyfikacji z kamer / do 10 baz danych twarzy, 20 tyś obrazów, do 2.5GB |
| Ai - smd | 4 kanały z rejestratora / 8 kanałów z kamer |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.