Rejestrator bcs line bcs-l-nvr0401-4ke-w(2l)
rejestrator bcs line bcs-l-nvr0401-4ke-w(2l), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR0401-4KE-W(2L)
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator bcs line bcs-l-NVR0401-4KE-w(2L)
Specyfikacja
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR0401-4KE-w(2L) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Liczba kanałów / dyski | 4 kanały / 1 hdd (do 20 tb) |
| Max rozdzielczość nagrywania | 16 mpx |
| Pasmo (wej/wyj/nagr) | 80 mbps / 80 mbps (60 mbps ai) / 80 mbps |
| Wydajność wyświetlania | Do 1×16M@30fps / 4×5M@30fps (ai: max 1×12M lub 4×3M) |
| Rozdzielczość nagrywania | Od qcif do 16M (16M, 12M, 8M, 6M, 5M, 4M, 2M itd.) |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjścia wideo | Hdmi 4K (do 3840×2160) / vga (do 1920×1080) |
| Sieć i łączność bezprzewodowa | Rj-45 (10/100Mbps) / wi-fi 6 (dual band 2.4/5GHz) |
| Interfejsy | 2×usb 2.0 |
| Audio | Kompresja g.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Obsługa i zgodność | Web service, cms (bcs manager), mobile app, onvif (s/g/t) |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Ai - funkcje (rejestrator) | Smd plus (4 kanały - rozpoznawanie osoba/pojazd) |
| Ai - funkcje (z kamer) | Ochrona perymetryczna (4 kanały), smd (4 kanały) |
| Zasilanie i pobór mocy | 12V dc / max 6W (bez dysków) |
| Warunki pracy / obudowa | -10°c ~ +45°c / obudowa 1U |
| Wymiary i waga | 197 × 234 × 41.5 mm / 0.57 kg (bez dysków) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.