Rejestrator bcs-l-nvr3202-a-4ke(2l)
rejestrator bcs-l-nvr3202-a-4ke(2l), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-NVR3202-A-4KE(2L)
Kod kreskowy: 5904890714762
Opis
Rejestrator bcs-l-NVR3202-a-4KE(2L)
Najważniejsze cechy
- 32 kanałowy rejestrator sieciowy ip
- Obsługa 2 dysków twardych
- Obsługa kamer ip 12Mpx
- Alarm 4/2, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/vga
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-NVR3202-a-4KE(2L) |
| Linia produktowa | Bcs line |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 32 |
| Liczba dysków | 2 |
| Maks. Pojemność dysków | 20 tb |
| Tryby nagrywania | Ciągły, manualny, alarmowy, detekcja ruchu, terminarz, ai |
| Maks. Rozdzielczość nagrywania | 12 mpx |
| Pasmo wejściowe | 160 mbps (80 mbps ai) |
| Pasmo wyjściowe | 60 mbps |
| Pasmo nagrywania | 128 mbps (80 mbps ai) |
| Wydajność wyświetlania | Ai wył: 1×12M@30fps, 2×8M@30fps, 3×5M@30fps, 4×4M@30fps, 8×1080p@30fps |
| Ai wł: 1×12M@30fps, 1×8M@30fps, 2×5M@30fps, 3×4M@30fps, 7×1080p@30fps | |
| Obsługiwane rozdzielczości nagrywania | 12M / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080p / 960p / 720p / D1 / cif / qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wyjście hdmi | Hdmi 4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Rozdzielczość hdmi | Wspólna z vga: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Niezależna od vga: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 | |
| Rozdzielczość vga | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podziały ekranów | Główny: 1/4/8/9/16/25/36 |
| Drugi: 1/4/8/9/16 | |
| Ai: główny 1/4/8/9/16, drugi 1/4/8/9/16 | |
| Nagrywanie | Ciągłe, detekcja ruchu (pre/post), alarmowe (pre/post), cykliczne, ai |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Usb flash, usb hdd |
| Interfejsy usb | 2 × usb 2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U / g.726 / pcm |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 2 |
| Alarmy | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, pir, ipc, funkcje ai, offline, hdd, ip, mac, login |
| Obsługa | Lokalna, web service, cms bcs manager (win/linux/mac), aplikacja mobilna (ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t), obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa ptz | Inteligentne pozycjonowanie 3D (kamery ptz serii bcs line) |
| Protokoły | Http, https, tcp/ip, IPv4, IPv6, udp, ntp, dhcp, dns, smtp, upnp, ip filter, ftp, ddns, snmp, alarm server, P2P, auto registration, ip search |
| Zasilanie | 12V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10 w |
| Warunki pracy | -10°c do +55°c, max 93% rh |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (w×d×h) | 375 × 282 × 53 mm |
| Waga (bez dysków) | 1.49 kg |
| Ai — funkcje z rejestratora | Smd plus (2 kanały, rozpoznawanie osób/pojazdów) |
| Ai — funkcje z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (osoba/pojazd), smd plus, liczenie osób, mapa ciepła |
| Ai — ochrona perymetryczna | 6 kanałów z kamer |
| Ai — detekcja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai — identyfikacja twarzy | 6 kanałów z kamer |
| Ai — smd (inteligentna detekcja) | 2 kanały z rejestratora, 6 kanałów z kamer |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.