Rejestrator bcs flex bcs-f-nvr7004
rejestrator bcs flex bcs-f-nvr7004, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-F-NVR7004
Kod kreskowy:
Opis
Rejestrator bcs flex bcs-f-NVR7004
Najważniejsze cechy
- Rejestrator ip 70-kanałowy
- Możliwość instalacji 4 dysków o pojemności do 24TB
- Na zamówienie urządzenie z 12 dyskami
- Zgodność z ndaa
- Procesor intel core I7
- System operacyjny linux
- Podgląd na jednej karcie do 64 kanałów max 2 karty podglądu
- Odtwarzanie do 36 kanałów jednocześnie, jeden kanał x128
- Możliwości integracji z systemami alarmowymi satel (ethm) / pulson alarm (p2p / tcp)
- Możliwość integracji z systemami sygnalizacji pożaru polon / siemens
- Możliwość sterowania urządzeniami po protokole modbus ip
- Funkcja pentaplex, podgląd, nagrywanie, e-mapa, integracja tekstu z obrazem
- Zdalny dostęp vnc, dwservice
- Zaawansowane funkcje inteligentnej analizy (alfa)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa | Szczegóły |
| Nazwa urządzenia | Bcs-f-NVR7004 |
| Linia produktowa | Bcs flex |
| Ndaa | National defense authorization act |
| System | Ip |
| Zastosowanie | Rejestrator ip z procesorem intel core I7 i systemem operacyjnym linux |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 70 |
| Dyski | 4 |
| Pojemność dysku | 24 tb |
| Typ raid | 0/1/5/10 |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, terminarz |
| Pasmo wejściowe | 2.5Gbps |
| Pasmo wyjściowe | 2.5Gbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.264 |
| Wyjście hdmi | Hdmi 4K |
| Wyjście vga | Vga |
| Wyjście displayport | Displayport 4K |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16/25/36/64 |
| Odtwarzanie | 1/4/8/16/32/64/70 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Interfejsy | 5×USB2.0, 3×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | Realtek® audio codec, high definition audio, 2/4/5.1/7.1-channel |
| Alarm | Detekcja ruchu, ivs |
| Obsługa | Local cms bcs manager |
| Sieć | 1×rj-45 10/100/1000/2500Mbps (opcjonalnie dwie karty sieciowe) |
| Zgodność | Onvif, obsługa kamer innych producentów |
| Zasilanie | 240V ac |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 500W |
| Obudowa | 2U |
| Wymiary (w×d×h) | 440x385x100mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.