Rejestrator bcs basic bcs-b-nvr0401-4p(2.0)
rejestrator bcs basic bcs-b-nvr0401-4p(2.0), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-B-NVR0401-4P(2.0)
Kod kreskowy: 5904890707368
Opis
Rejestrator bcs basic bcs-b-NVR0401-4P(2.0)
Najważniejsze cechy
- Rejestrator ip 4 kanałowy
- Switch poe 4 portowy
- Obsługa 1 dysku o pojemności dysku 6 tb
- Max rozdzielczość nagrywania 8 mpx
- Pasmo wejściowe 64Mbps pasmo wyjściowe 32Mbps
- Wydajność wyświetlania 1×8M(30fps) / 1×5M(30fps) / 2×4M(30fps) / 4×3M(25fps) / 4×2M(30fps)
- Rozdzielczość nagrywania 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960P / 720P / D1 / 2CIF / cif/ qcif
- Kompresja wideo h.265+ / H265 / h.264+ / h.264 , wyjścia wideo HDMI4K/vga
- Rozdzielczość wyświetlania hdmi 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Rozdzielczość wyświetlania vga 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Podział na wyjściach 1/4 , odtwarzanie 1/4 , użytkownicy 128 , interfejsy 2×USB2.0 , wyjście audio 1
- Obsługa local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android)
- Sieć rj-45 10/100/1000Mbps , zgodność onvif, obsługa kamer innych producentów
- Protokoły P2P, upnp, dhcp
- Zasilanie 12V dc
- Pobór mocy (bez dysków) max 3W
- Warunki pracy -10°c~+55°c max 90% rh
- Wymiary (w×d×h) 260×243×46mm
- Waga (bez dysków) 1 kg
- Funkcja pentaplex podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-b-NVR0401-4P(2.0) |
| Linia produktowa | Bcs basic |
| System | Ip |
| Funkcja pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 6 tb |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 mpx |
| Pasmo wejściowe | 40Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 40Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 1×8M(30fps) / 1×5M(30fps) / 2×4M(30fps) / 4×3M(25fps) / 4×2M(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960P / 720P / D1 / 2CIF / cif/ qcif |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / h.264+ / h.264 |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/vga |
| Rozdzielczość wyświetlania hdmi | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania vga | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 45383 |
| Odtwarzanie | 45383 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu usb flash, usb hdd |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wyjście audio | 1 |
| Obsługa | Local, web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Sieć | Rj-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | Onvif |
| Protokoły | P2P, upnp, dhcp |
| Standard | Ieee 802.3 af/at |
| Switch poe moc | 54W max 30W/port |
| Kanały poe | 4 |
| Zasilanie | 48V dc |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 9W |
| Warunki pracy | -10°c~+55°c max 90% rh |
| Wymiary (w×d×h) | 260×243×46mm |
| Waga (bez dysków) | 1.2 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.