Rejestrator 5w1 dahua xvr5108he-4kl-i3
rejestrator 5w1 dahua xvr5108he-4kl-i3, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: XVR5108HE-4KL-I3
Kod kreskowy: 6923172535191
Opis
Rejestrator 5W1 dahua XVR5108HE-4KL-I3
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Ahd, hd-cvi, hd-tvi, cvbs, tcp/ip |
| Wejścia wideo: | 8 szt. Bnc |
| Wyjścia wideo: | 1 szt. Hdmi 4K |
| 1 szt. Vga | |
| Możliwość skonfigurowania funkcji spot na jednym z wyjść wideo | |
| Wejścia audio: | 8 szt. - cinch |
| 8 - obsługa audio po kablu koncentrycznym, tylko hd-cvi | |
| Wyjścia audio: | 1 szt. Cinch |
| Metoda kompresji obrazu: | Ai coding / h.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 |
| Rozdzielczości zapisanego obrazu: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi : |
| 8 mpx - 3840 x 2160 , | |
| 4K-n - 1920 x 2160 , | |
| 6 mpx - 2880 x 1920 - tylko hd-cvi , | |
| 5 mpx - 2592 x 1944 , | |
| 4 mpx - 2560 x 1440 , | |
| 4M-n - 1280 x 1440 , | |
| 3 mpx - 2048 x 1536 - tylko ahd / hd-tvi , | |
| 1080p - 1920 x 1080 , | |
| 720p - 1280 x 720 | |
| Cvbs : 960H - 960 x 576 | |
| Ip : max. 8 mpx - 3840 x 2160 | |
| Regulacja prędkości zapisu: | 8 mpx ip @ 1 ... 25 kl/s |
| 8 mpx @ 1 ... 7 kl/s | |
| 4K-n @ 1 ... 15 kl/s | |
| 6 mpx @ 1 ... 10 kl/s | |
| 5 mpx @ 1 ... 12 kl/s | |
| 4 mpx @ 1 ... 15 kl/s | |
| 4M-n @ 1 ... 25 kl/s | |
| 3 mpx @ 1 ... 15 kl/s | |
| 1080p @ 1 ... 25 kl/s | |
| 720p @ 1 ... 25 kl/s | |
| 960H @ 1 ... 25 kl/s | |
| Do przydziału na każdy kanał | |
| Tryby pracy: | 8 x ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs / ip + 8 x ip |
| Tryby nagrywania: | Ręczny, alarmowy, detekcja ruchu, harmonogram |
| Obsługiwane dyski twarde: | 1 x 16 tb sata |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Zrzut klatki obrazu lub nagrań z archiwum na napęd usb |
| Wyszukiwanie i odtwarzanie nagrań: | Wyszukiwanie nagrań po czasie + linia czasu z typem nagrania. Odtwarzanie: do przodu, przyspieszanie, zwalnianie, krokowo |
| Zaawansowane wyszukiwanie (co do sekundy) | |
| Inteligentne wyszukiwanie twarzy ai - równoczesne wyszukiwanie w archiwum nagrań twarzy na podstawie max 8 zdjęć z uwzględnieniem progu podobieństwa (dla każdego zdjęcia osobno) | |
| Funkcje sieciowe: | Program klienta i przeglądarka ie: podgląd live, odtwarzanie i archiwizowanie nagrań, częściowa konfiguracja parametrów rejestratora |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Zobacz film jak skonfigurować P2P w rejestratorach dahua oraz jak włączyć aplikację mobilną | |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 8 / 3 |
| Sterownie głowicami obrotowymi ptz: | Kamery ip szybkoobrotowe (speed dome) |
| Sterowanie zgodne z coax ptz hd-cvi | |
| Rs-485 - pelco-d/p | |
| Detekcja ruchu: | Podział ekranu na strefy : 22 x 18 pól detekcji |
| Wybrane funkcje: | Współpraca z urządzeniami marki dahua pracującymi w koncepcji internetu rzeczy (iot), |
| Pos - współpraca z urządzaniami zainstalowanymi w punktach sprzedaży i wyświetlanie danych z nich w postaci nałożonego tekstu w wybranym oknie kanału, | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy, | |
| Obsługa coax audio/alarm, | |
| Inteligentna analiza obrazu : przekroczenie linii, przekroczenie strefy ostrzegawczej, porzucony/brakujący obiekt, klasyfikacja ludzi i pojazdów | |
| Zaawansowane funkcje rozpoznawania i wyszukiwania twarzy oraz pojazdów | |
| Obsługa do 10 baz danych twarzy, łącznie z 20 000 zdjęć twarzy | |
| Wykrywanie twarzy nie znajdujących się w bazie danych urządzenia | |
| Wyszukiwanie w nagraniach twarzy na podstawie max 8 wybranych zdjęć z możliwością niezależnego ustawienia progu podobieństwa dla każdego zdjęcia | |
| Usb: | 1 szt. Usb 2.0 |
| 1 szt. Usb 3.0 | |
| Obsługa myszą: | Tak |
| Pilot ir w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | 12 v dc / 2 a (zasilacz w komplecie) |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 1.27 kg |
| Wymiary: | 325 x 257 x 55 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, bułgarski, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.