Przetwornica napięcia inwerter green cell pro 12v / 230v 500w/1000w czysta sinusoida invgc16
przetwornica napięcia inwerter green cell pro 12v / 230v 500w/1000w czysta sinusoida invgc16, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INVGC16
Kod kreskowy:
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell pro 12V / 230V 500W/1000W czysta sinusoida INVGC16
Dane techniczne:
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Kod produktu | INVGC16 |
| Producent | Green cell |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Napięcie wyjściowe | 230V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Moc użytkowa (ciągła) | 500W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 1000W |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.