Przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 2000w/4000w modyfikowana sinusoida inv10
przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 2000w/4000w modyfikowana sinusoida inv10, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INV10
Kod kreskowy: 5902719427893
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell 12V / 230V 2000W/4000W modyfikowana sinusoida INV10
Dane techniczne:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 1x gniazdo sieciowe, 1x port usb (5V/1A-2.1A) |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV10 |
| Producent | Green cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 7,8cm x 18cm x 34,6cm |
| Waga | 4,4kg |
| Wskaźnik | Diody led |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Napięcie wyjściowe | 220V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Aproksymowana sinusoida |
| Sprawność | 0.9 |
| W zestawie | 4x kabel podłączeniowy do klem akumulatora, 8x bezpiecznik |
| Moc użytkowa (ciągła) | 2000W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 4000W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem turbo cooling |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.