Przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 150w/300w modyfikowana sinusoida inv06
przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 150w/300w modyfikowana sinusoida inv06, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INV06
Kod kreskowy: 5902719426575
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell 12V / 230V 150W/300W modyfikowana sinusoida INV06
Dane techniczne:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 1x gniazdo sieciowe, 1x port usb (5V/1A-2.1A) |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV06 |
| Producent | Green cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 6,5cm x 10,9cm x 17,9cm |
| Waga | 648g |
| Wskaźnik | Diody led |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Napięcie wyjściowe | 230V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Sprawność | 0.85 |
| W zestawie | 2x bezpiecznik |
| Moc użytkowa (ciągła) | 150W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 300W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem turbo cooling |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.