Przetwornica napięcia inverter powerwalker 700 psw
przetwornica napięcia inverter powerwalker 700 psw, producent: powerwalker
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INVERTER 700 PSW
Kod kreskowy: 4260074977226
Opis
Przetwornica napięcia inverter powerwalker 700 psw
Przetwornica inverter powerwalker 700 psw - najważniejsze cechy:
- Pełna fala sinusoidalna dla szerszegp zakresu zastosowań i trudnych warunków środowiskowych (0-50 stopni ?)
- Możliwość wyboru prądu ładowania 10A lub 15A
- Wysokowydajna konwersja dc-ac minimalizująca straty energii
- Wyświetlacz lcd do monitorowania statusu
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem
- Obsługa urządzeń domowych, małych i średnich firm, sprzętu biurowego, oświetleniowego, urządzeń silnikowych (takich jak bramy garażowe, rolety, wentylatory, klimatyzatory, pralki)
- Spełnia wymagania środowiska przemysłowego.
Przetwornica inverter powerwalker 700 psw - przeznaczenie
Powerwalker inverter 700 psw to falownik z pełną falą sinusoidalną, oferujący możliwość wyboru wysokiego prądu ładowania dla akumulatorów o pojemności 100-150 ah (zalecana pojemność), który będzie obsługiwał obciążenie przez długi czas.
Czytelny wyświetlacz lcd informuje o stanie urządzenia.
Produkt oferuje dwa tryby pracy z wąskim zakresem napięcia wejściowego, odpowiednim dla komputerów osobistych i innych delikatnych urządzeń oraz szerokim zakresem wejściowym, który może w wystarczającym stopniu obsługiwać urządzenia domowe.
Przetwornica inverter powerwalker 700 psw - dane techniczne:
| Moc | 500 w |
| Moc pozorna | 700 va |
| Gniazda wyjściowe | Schuko x1 |
| Gniazdo rozszerzeń | Nie |
| Napięcie wejściowe | 230 v |
| Zakres napięcia wejściowego | 90 - 280 v |
| Zakres częstotliwości wejściowej | 50 - 60 hz |
| Napięcie wyjściowe | 230 v |
| Zakres napięcia wyjściowego | 230 - 230 v |
| Regulacja napięcia wyjściowego | +/- 5 % |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 hz |
| Napięcie baterii | 12 v |
| Postać fali (podczas pracy na baterii) | Pełna sinusoida |
| Maksymalny czas przełączania | 10 ms |
| Napięcie szeregu baterii | 12 v |
| Czas transferu | 10 - 20 ms |
| Zabezpieczenia | Przeciwprzepięciowe |
| Natężenie ładowarki | 15 |
| Oprogramowanie | Nie |
| Kolor | Szary |
| Czarny | |
| Zalecana temperatura otoczenia | 0 - 50 °c |
| Zalecana wilgotność otoczenia | 0 - 90 % |
| Długość | 289 mm |
| Szerokość | 290 mm |
| Wysokość | 127 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.