Klimatyzator pokojowy rotenso luve le50xi (jednostka wewnętrzna)
klimatyzator pokojowy rotenso luve le50xi (jednostka wewnętrzna), producent: rotenso
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: Luve LE50Xi
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy rotenso luve LE50Xi (jednostka wewnętrzna)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | Luve 5,3 kw |
| Seria | Rotenso luve |
| Generacja | X |
| Wydajność chłodzenie (nom.) | 5260 w |
| Wydajność chłodzenie (min–maks) | 1250–6000 w |
| Pobór mocy chłodzenie (nom.) | 1421 w |
| Pobór mocy chłodzenie (min–maks) | 330–2360 w |
| Prąd chłodzenie (nom.) | 6.2 a |
| Prąd chłodzenie (min–maks) | 1,4–10,3 a |
| Wydajność grzanie (nom.) | 5600 w |
| Wydajność grzanie (min–maks) | 1250–6800 w |
| Pobór mocy grzanie (nom.) | 1407 w |
| Pobór mocy grzanie (min–maks) | 340–2750 w |
| Prąd grzanie (nom.) | 6.1 a |
| Prąd grzanie (min–maks) | 1,5–12,0 a |
| Typ pompy ciepła | Powietrze–powietrze |
| Moc chłodnicza | 5.2 kw |
| Seer | 46150 |
| Klasa energetyczna (chłodzenie) | A+++ |
| Roczne zużycie (chłodzenie) | 215 kwh |
| Moc grzewcza (tbiv -7°c) | 4.2 kw |
| Scop | 46177 |
| Klasa energetyczna (grzanie) | A++ |
| Roczne zużycie (grzanie) | 1279 kwh |
| Osuszanie | 1.8 l/h |
| Maks. Pobór mocy | 2750 w |
| Maks. Prąd | 0 |
| Jednostka wewnętrzna | LE50Xi |
| Ean (wewnętrzna) | 5905567608704 |
| Prędkość wentylatora | 1160 / 940 / 880 / 810 / 750 / 680 obr./min |
| Przepływ powietrza | 860 / 740 / 680 / 630 / 570 / 510 m³/h |
| Poziom hałasu (ciśnienie) | 47 / 38 / 33 / 30 / 27 / 23 db(a) |
| Poziom hałasu (moc) | 57 db(a) |
| Pobór mocy (wewn.) | 52 w |
| Prąd pracy (wewn.) | 0.2 a |
| Wymiary netto (wewn.) | 909 × 209 × 305 mm |
| Wymiary brutto (wewn.) | 981 × 275 × 375 mm |
| Waga netto/brutto (wewn.) | 10,6 / 13,4 kg |
| Odpływ skroplin | 16 mm |
| Przyłącza (ciecz/gaz) | Φ6,35 / Φ12,7 mm (1/4" / 1/2") |
| System 1:1 single | Tak |
| System 1:2 dual | Nie |
| Multi s-line | Nie |
| Multi n-line | Tak |
| Multi hp-line | Nie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.