Klimatyzator pokojowy rotenso luve le26xo (jednostka zewnętrzna)
klimatyzator pokojowy rotenso luve le26xo (jednostka zewnętrzna) , producent: rotenso
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: Luve LE26Xo
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy rotenso luve LE26Xo (jednostka zewnętrzna)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | Luve 2,7 kw |
| Seria | Rotenso luve |
| Generacja | X |
| Wydajność chłodzenie (nom.) | 2680 w |
| Wydajność chłodzenie (min–maks) | 940–3810 w |
| Pobór mocy chłodzenie (nom.) | 679 w |
| Pobór mocy chłodzenie (min–maks) | 240–1360 w |
| Prąd chłodzenie (nom.) | 0.125 |
| Prąd chłodzenie (min–maks) | 1,0–5,9 a |
| Wydajność grzanie (nom.) | 3350 w |
| Wydajność grzanie (min–maks) | 940–4230 w |
| Pobór mocy grzanie (nom.) | 857 w |
| Pobór mocy grzanie (min–maks) | 240–1656 w |
| Prąd grzanie (nom.) | 3.7 a |
| Prąd grzanie (min–maks) | 1,0–7,2 a |
| Typ pompy ciepła | Powietrze–powietrze |
| Moc chłodnicza | 2.6 kw |
| Seer | 46150 |
| Klasa energetyczna (chłodzenie) | A+++ |
| Roczne zużycie (chłodzenie) | 108 kwh |
| Moc grzewcza (tbiv -7°c) | 2.4 kw |
| Scop | 46177 |
| Klasa energetyczna (grzanie) | A++ |
| Roczne zużycie (grzanie) | 731 kwh |
| Osuszanie | 1.2 l/h |
| Maks. Pobór mocy | 1656 w |
| Maks. Prąd | 7.2 a |
| Jednostka zewnętrzna | LO26Xo |
| Ean (zewnętrzna) | 5905567608667 |
| Prędkość wentylatora | 920 / 920 / 810 / 730 / 610 obr./min |
| Przepływ powietrza (max) | 2000 m³/h |
| Poziom hałasu (ciśnienie) | 52 db(a) |
| Poziom hałasu (moc) | 62 db(a) |
| Wymiary netto | 787 × 290 × 498 mm |
| Wymiary brutto | 838 × 338 × 580 mm |
| Rozstaw mocowań | 415 × 263 mm |
| Waga netto/brutto | 22 / 24 kg |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Gwp | 675 |
| Ilość czynnika (do 5 m) | 0.57 kg |
| Ekwiwalent co₂ | 0.385 t |
| Dodatkowy czynnik | 15 g/m powyżej 5 m |
| Przyłącza (ciecz/gaz) | Φ6,35 / Φ9,52 mm (1/4" / 3/8") |
| Maks. Długość instalacji | 25 m |
| Maks. Różnica poziomów | 10 m |
| Sprężarka | Rotacyjna dc |
| Zasilanie | 220–240 v ~ 50 hz, 1 faza |
| Zabezpieczenie | B10 |
| Przewody zasilające (zewn.) | 3 × 1,5 mm² |
| Przewody sterujące (zewn.–wewn.) | 4 × 1,5 mm² |
| Przewody sterujące (hiro–wewn.) | 4 × 1 mm² |
| Zakres pracy (wewn.) | 16–32°c (chł.) / 0–30°c (grz.) |
| Zakres pracy (zewn.) | -15–53°c (chł.) / -25–30°c (grz.) |
| Wydajność sezonowa (grzanie) | 2,2 kw |
| Zapas mocy (grzanie) | 0,2 kw |
| System 1:1 single | Tak |
| System 1:2 dual | Nie |
| Multi s-line | Nie |
| Multi n-line | Tak |
| Multi hp-line | Nie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.