Klimatyzator pokojowy gree fcfm18i (przypodłogowo-sufitowy)
klimatyzator pokojowy gree fcfm18i (przypodłogowo-sufitowy), producent: gree
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: FCFM18I
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy gree FCFM18I (przypodłogowo-sufitowy)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | Gth(18)cb-K6DNA2A/i |
| Typ urządzenia | Klimatyzator przypodłogowo-sufitowy (jednostka wewnętrzna) |
| Wydajność chłodnicza (nominalna) | 4,5 kw |
| Wydajność grzewcza (nominalna) | 5,0 kw |
| Zasilanie | 1 / 220–240 v / 50 hz |
| Przewody zasilające | 4 × 1,0 mm² |
| Pobór mocy wentylatora (nom.) | 40 w |
| Pobór prądu wentylatora (nom.) | 0,2 a |
| Przepływ powietrza | 680/590/520/410 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 38 / 35 / 30 / 26 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 52 / 49 / 44 / 40 db(a) |
| Zakres nastawy temperatury | 16 ~ 30 °c |
| Wydajność osuszania | 1,80 l/h |
| Przyłącze rur – ciecz | 6,35 mm (1/4”) |
| Przyłącze rur – gaz | 12,70 mm (1/2”) |
| Waga netto / brutto | 25,0 / 30,5 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 870 × 235 × 665 mm |
| Gwarancja | 5 lat* |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.