Klimatyzator pokojowy gree dfm24i (kanałowy)
klimatyzator pokojowy gree dfm24i (kanałowy), producent: gree
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DFM24I
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy gree DFM24I (kanałowy)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | Gfh(09)ca-K6DNA1B/i |
| Typ urządzenia | Klimatyzator kanałowy (jednostka wewnętrzna) |
| Wydajność chłodnicza (nominalna) | 2,7 kw |
| Wydajność grzewcza (nominalna) | 2,8 kw |
| Zasilanie | 1 / 220–240 v / 50 hz |
| Przewody zasilające | 4 × 1,0 mm² |
| Pobór mocy wentylatora (nom.) | 50 w |
| Pobór prądu wentylatora (nom.) | 0,3 a |
| Przepływ powietrza | 700 / 670 / 640 / 610 / 580 / 550 / 520 m³/h |
| Spręż dyspozycyjny | < 60 pa |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 41 / 39 / 38 / 37 / 36 / 35 / 34 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 57 / 55 / 54 / 53 / 52 / 51 / 50 db(a) |
| Zakres nastawy temperatury | 16 ~ 30 °c |
| Wydajność osuszania | 0,8 l/h |
| Przyłącze rur – ciecz | 6,35 mm (1/4”) |
| Przyłącze rur – gaz | 9,52 mm (3/8”) |
| Waga netto / brutto | 18,5 / 22,5 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 710 × 450 × 200 mm |
| Gwarancja | 5 lat* |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.