Klimatyzator pokojowy gree amber prestige ap18o (jednostka zewnętrzna)
klimatyzator pokojowy gree amber prestige ap18o (jednostka zewnętrzna), producent: gree
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: AP18O
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy gree amber prestige AP18O (jednostka zewnętrzna)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | GWH18YE-S6DBA2A |
| Seria | Amber prestige |
| Typ urządzenia | Klimatyzator ścienny |
| Wydajność chłodzenia (min./nom./max.) | 1,20 / 5,30 / 7,20 kw |
| Wydajność grzania (min./nom./max.) | 1,20 / 5,57 / 9,20 kw |
| Zasilanie | 1 / 220–240 v / 50 hz |
| Przewody zasilające (do jednostki zewn.) | 3 × 2,5 mm² |
| Pobór mocy – chłodzenie (min./nom./max.) | 0,35 / 1,32 / 2,50 kw |
| Pobór mocy – grzanie (min./nom./max.) | 0,35 / 1,32 / 3,30 kw |
| Eer / cop | 4,02 / 4,22 |
| Seer / scop | 6,60 / 4,40 |
| Klasa energetyczna – chłodzenie | A++ |
| Klasa energetyczna – grzanie | A+ |
| Pobór prądu (nominalny) | 5,9 a (chłodzenie / grzanie) |
| Jednostka wewnętrzna | |
| Parametr | Wartość |
| Model jednostki wewnętrznej | GWH18YE-S6DBA2A/i |
| Przepływ powietrza | 1200 / 1150 / 1050 / 950 / 850 / 780 / 600 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 48 / 45 / 43 / 40 / 37 / 35 / 33 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 60 / 57 / 55 / 52 / 49 / 47 / 45 db(a) |
| Zakres nastawy temperatury | 16–30 °c (grzanie: 8–30 °c) |
| Wydajność osuszania | 1,8 l/h |
| Moc silnika wentylatora | 60 w |
| Waga netto / brutto | 16,5 / 20,0 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 1101 × 327 × 249 mm |
| Oznaczenie produktu | AP18 |
| Jednostka zewnętrzna | |
| Parametr | Wartość |
| Model jednostki zewnętrznej | GWH18YE-S6DBA2A/o |
| Sprężarka – producent | Gree |
| Typ sprężarki | Rotacyjna, dwustopniowa |
| Moc sprężarki | 2260 w |
| Przepływ powietrza wentylatora | 4000 m³/h |
| Moc silnika wentylatora | 90 w |
| Zakres pracy – chłodzenie | –18 ~ +52 °c |
| Zakres pracy – grzanie | –30 ~ +24 °c |
| Elektryczna grzałka karteru / tacy ociekowej | Tak / tak |
| Elektroniczny zawór rozprężny | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 56 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 63 db(a) |
| Czynnik chłodniczy / ilość | R32 / 1,50 kg |
| Waga netto / brutto | 62,5 / 67,0 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 980 × 790 × 427 mm |
| Instalacja chłodnicza | |
| Parametr | Wartość |
| Maks. Długość bez doładowania czynnika | 5 m |
| Dodatkowy czynnik powyżej 5 m | 40 g/m |
| Średnica przewodu – ciecz | 6,35 mm (1/4") |
| Średnica przewodu – gaz | 15,88 mm (5/8") |
| Maks. Długość instalacji | 40 m |
| Maks. Różnica wysokości | 20 m |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.