Klimatyzator pokojowy gree amber prestige ap12o (jednostka zewnętrzna)
klimatyzator pokojowy gree amber prestige ap12o (jednostka zewnętrzna), producent: gree
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: AP12O
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy gree amber prestige AP12O (jednostka zewnętrzna)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | GWH12YD-S6DBA2A |
| Seria | Amber prestige |
| Typ urządzenia | Klimatyzator ścienny |
| Wydajność chłodzenia (min./nom./max.) | 0,85 / 3,53 / 5,00 kw |
| Wydajność grzania (min./nom./max.) | 0,88 / 4,20 / 7,20 kw |
| Zasilanie | 1 / 220–240 v / 50 hz |
| Przewody zasilające (do jednostki zewn.) | 3 × 1,5 mm² |
| Pobór mocy – chłodzenie (min./nom./max.) | 0,06 / 0,84 / 1,90 kw |
| Pobór mocy – grzanie (min./nom./max.) | 0,13 / 0,95 / 2,60 kw |
| Eer / cop | 4,20 / 4,42 |
| Seer / scop | 8,50 / 5,10 |
| Klasa energetyczna – chłodzenie | A+++ |
| Klasa energetyczna – grzanie | A+++ |
| Pobór prądu (nominalny) | 5,1 a (chłodzenie) / 5,7 a (grzanie) |
| Jednostka wewnętrzna | |
| Parametr | Wartość |
| Model jednostki wewnętrznej | GWH12YD-S6DBA2A/i |
| Przepływ powietrza | 800 / 730 / 680 / 630 / 580 / 530 / 430 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 46 / 43 / 41 / 38 / 36 / 34 / 21 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 58 / 55 / 53 / 50 / 48 / 46 / 33 db(a) |
| Zakres nastawy temperatury | 16–30 °c (grzanie: 8–30 °c) |
| Wydajność osuszania | 1,4 l/h |
| Moc silnika wentylatora | 60 w |
| Waga netto / brutto | 13,5 / 16,5 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 996 × 301 × 225 mm |
| Oznaczenie produktu | AP12 |
| Jednostka zewnętrzna | |
| Parametr | Wartość |
| Model jednostki zewnętrznej | GWH12YD-S6DBA2A/o |
| Sprężarka – producent | Gree |
| Typ sprężarki | Rotacyjna, dwustopniowa |
| Moc sprężarki | 1230 w |
| Przepływ powietrza wentylatora | 2400 m³/h |
| Moc silnika wentylatora | 30 w |
| Zakres pracy – chłodzenie | –18 ~ +54 °c |
| Zakres pracy – grzanie | –30 ~ +24 °c |
| Elektryczna grzałka karteru / tacy ociekowej | Tak / tak |
| Elektroniczny zawór rozprężny | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 54 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 62 db(a) |
| Czynnik chłodniczy / ilość | R32 / 1,00 kg |
| Waga netto / brutto | 44,5 / 48,5 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 899 × 596 × 378 mm |
| Instalacja chłodnicza | |
| Parametr | Wartość |
| Maks. Długość bez doładowania czynnika | 5 m |
| Dodatkowy czynnik powyżej 5 m | 16 g/m |
| Średnica przewodu – ciecz | 6,35 mm (1/4") |
| Średnica przewodu – gaz | 9,52 mm (3/8") |
| Maks. Długość instalacji | 20 m |
| Maks. Różnica wysokości | 10 m |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.