Klimatyzator pokojowy gree amber prestige ap09o (jednostka zewnętrzna)
klimatyzator pokojowy gree amber prestige ap09o (jednostka zewnętrzna), producent: gree
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: AP09O
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy gree amber prestige AP09O (jednostka zewnętrzna)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model jednostki wewnętrznej | GWH09YD-S6DBA2A/i |
| Przepływ powietrza | 800 / 720 / 670 / 620 / 560 / 500 / 450 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 43 / 41 / 38 / 36 / 33 / 31 / 18 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 58 / 51 / 48 / 46 / 43 / 41 / 28 db(a) |
| Zakres nastawy temperatury | 16–30 °c (grzanie: 8–30 °c) |
| Wydajność osuszania | 0,8 l/h |
| Moc silnika wentylatora | 60 w |
| Waga netto / brutto | 13,0 / 16,0 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 996 × 301 × 225 mm |
| Oznaczenie produktu | AP09 |
| Jednostka zewnętrzna | |
| Parametr | Wartość |
| Model jednostki zewnętrznej | GWH09YD-S6DBA2A/o |
| Sprężarka – producent | Gree |
| Typ sprężarki | Rotacyjna, dwustopniowa |
| Moc sprężarki | 1230 w |
| Przepływ powietrza wentylatora | 2400 m³/h |
| Moc silnika wentylatora | 30 w |
| Zakres pracy – chłodzenie | –18 ~ +52 °c |
| Zakres pracy – grzanie | –30 ~ +24 °c |
| Elektryczna grzałka karteru / tacy ociekowej | Tak / tak |
| Elektroniczny zawór rozprężny | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 53 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 62 db(a) |
| Czynnik chłodniczy / ilość | R32 / 1,00 kg |
| Waga netto / brutto | 44,5 / 47,5 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 899 × 596 × 378 mm |
| Instalacja chłodnicza | |
| Parametr | Wartość |
| Maks. Długość bez doładowania czynnika | 5 m |
| Dodatkowy czynnik powyżej 5 m | 20 g/m |
| Średnica przewodu – ciecz | 6,35 mm (1/4") |
| Średnica przewodu – gaz | 9,52 mm (3/8") |
| Maks. Długość instalacji | 15 m |
| Maks. Różnica wysokości | 10 m |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.