Klimatyzator pokojowy gree airy ai09o (jednostka zewnętrzna)
klimatyzator pokojowy gree airy ai09o (jednostka zewnętrzna), producent: gree
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: AI09O
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy gree airy AI09O (jednostka zewnętrzna)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | GWH09AVCXB-K6DNA1B |
| Typ urządzenia | Klimatyzator ścienny |
| Wydajność chłodzenia (min./nom./max.) | 0,85 / 2,70 / 4,00 kw |
| Wydajność grzania (min./nom./max.) | 1,00 / 3,00 / 4,60 kw |
| Zasilanie | 1 / 220–240 v / 50 hz |
| Przewody zasilające (do jednostki zewn.) | 3 × 1,5 mm² |
| Pobór mocy – chłodzenie (min./nom./max.) | 0,10 / 0,60 / 1,40 kw |
| Pobór mocy – grzanie (min./nom./max.) | 0,15 / 0,68 / 1,60 kw |
| Eer / cop | 4,50 / 4,41 |
| Seer / scop | 9,00 / 4,60 |
| Klasa energetyczna – chłodzenie | A+++ |
| Klasa energetyczna – grzanie | A++ |
| Pobór prądu (nominalny) | 3,2 a (chłodzenie) / 3,5 a (grzanie) |
| Jednostka wewnętrzna | |
| Parametr | Wartość |
| Model jednostki wewnętrznej | GWH09AVCXB-K6DNA1B/i |
| Przepływ powietrza | 680 / 600 / 550 / 470 / 380 / 350 / 310 / 180 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 41 / 38 / 36 / 34 / 30 / 26 / 22 / 19 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 57 / 50 / 48 / 45 / 40 / 37 / 36 / 32 db(a) |
| Zakres nastawy temperatury | 16–30 °c |
| Wydajność osuszania | 0,8 l/h |
| Moc silnika wentylatora | 15 w |
| Waga netto / brutto | 10,5 / 12,5 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 907 × 292 × 200 mm |
| Jednostka zewnętrzna | |
| Parametr | Wartość |
| Model jednostki zewnętrznej | GWH09AVCXB-K6DNA1B/o |
| Sprężarka – producent | Gree |
| Typ sprężarki | Rotacyjna |
| Moc sprężarki | 757 w |
| Przepływ powietrza wentylatora | 1950 m³/h |
| Moc silnika wentylatora | 30 w |
| Zakres pracy – chłodzenie | –15 ~ +50 °c |
| Zakres pracy – grzanie | –25 ~ +30 °c |
| Elektroniczny zawór rozprężny | Tak |
| Podgrzewanie karteru / tacy ociekowej | Tak / tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 50 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 62 db(a) |
| Czynnik chłodniczy / ilość | R32 / 0,70 kg |
| Waga netto / brutto | 27,0 / 29,5 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 732 × 555 × 330 mm |
| Instalacja chłodnicza | |
| Parametr | Wartość |
| Maks. Długość bez doładowania czynnika | 5 m |
| Dodatkowy czynnik powyżej 5 m | 16 g/m |
| Średnica przewodu – ciecz | 6,35 mm (1/4") |
| Średnica przewodu – gaz | 9,52 mm (3/8") |
| Maks. Długość instalacji | 15 m |
| Maks. Różnica wysokości | 10 m |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.