Klimatyzator gree free match plus multisplit fm28o (jednostka zewnętrzna)
klimatyzator gree free match plus multisplit fm28o (jednostka zewnętrzna), producent: gree
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: FM28O
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator gree free match plus multisplit FM28O (jednostka zewnętrzna)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | Gwhd(28)NK6OO |
| Ilość jednostek wewnętrznych | 2–4 |
| Wydajność chłodnicza (min/nom/max) | 2,30 / 8,00 / 11,00 kw |
| Wydajność grzewcza (min/nom/max) | 2,80 / 9,50 / 10,25 kw |
| Zasilanie | 1 / 220–240 v / 50 hz |
| Przewody zasilające (do jednostki zewn.) | 3 × 2,5 mm² |
| Pobór mocy – chłodzenie | 2,1 kw |
| Pobór mocy – grzanie | 2,2 kw |
| Pobór prądu (nominalny) – chłodzenie | 9,4 a |
| Pobór prądu (nominalny) – grzanie | 9,8 a |
| Eer | 3.77 |
| Cop | 4.32 |
| Seer | 7.2 |
| Scop | 4.2 |
| Klasa efektywności energetycznej – chłodzenie | A++ |
| Klasa efektywności energetycznej – grzanie | A+ |
| Sprężarka – producent | Gree |
| Sprężarka – typ | Podwójna rotacyjna |
| Moc sprężarki | 1887 w |
| Wentylator – ilość | 1 |
| Przepływ powietrza | 3800 m³/h |
| Zakres temperatur otoczenia – chłodzenie | –15 ~ 43 °c |
| Zakres temperatur otoczenia – grzanie | –22 ~ 24 °c |
| Podgrzewanie karteru sprężarki | Tak |
| Podgrzewanie tacy skroplin | Tak |
| Elektroniczny zawór rozprężny | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 58 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 68 db(a) |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,80 kg |
| Średnica przewodów – ciecz | 4 × 6,35 mm (4 × 1/4”) |
| Średnica przewodów – gaz | 4 × 9,52 mm (4 × 3/8”) |
| Maks. Długość instalacji (całkowita) | 70 m |
| Maks. Odległość agregat – ostatnia jednostka wew. | 20 m |
| Maks. Różnica wysokości jednostek wew. | 15 m |
| Waga netto / brutto | 51,0 / 55,5 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 964 × 660 × 340 mm |
| Gwarancja | 5 lat* |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.