Kamera wifi dahua t3a-il
kamera wifi dahua t3a-il, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: T3A-IL
Kod kreskowy: 6939554916984
Opis
Kamera wifi dahua T3A-il
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik obrazu 3 mp 1/2.8" cmos – wysoka czułość na światło i obraz w wysokiej rozdzielczości
- Maks. Rozdzielczość 3 mp (2304 × 1296) przy 25/30 kl./s
- Kompresja H.265 – wysoki stopień kompresji i bardzo niski bitrate
- Wbudowane Oświetlenie ir oraz światło białe (ciepłe) – zasięg do 30 m (ir) i 30 m (światło białe)
- Obsługa kart Micro sd do 256 gb
- Wbudowany mikrofon
- Zasilanie 12 v dc – łatwa instalacja
- Klasa szczelności IP67
- Detekcja ludzi i pojazdów
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Tryby nagrywania | Ręczne; nagrywanie po detekcji wideo; nagrywanie harmonogramowe; nagrywanie alarmowe |
| Priorytet nagrań | Ręczne > alarmowe > detekcja wideo > harmonogram |
| Karta pamięci | Micro sd, maks. 256 gb |
| Ustawienia domyślne | Tak |
| Detekcja ludzi | Tak |
| Detekcja pojazdów | Tak |
| Kompresja wideo | H.264B; h.264; h.264H; h.265 |
| Inteligentna kompresja | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczość nagrywania | 3M (2304 × 1296); 1080p; 720p |
| Prędkość klatek | Główny: 2304 × 1296 @ 1–25/30 kl./s |
| Pomocniczy: 640 × 360 @ 1–25/30 kl./s | |
| Kontrola przepływności (bitrate) | Vbr; cbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32–4096 kb/s |
| H.265: 32–4096 kb/s | |
| Domyślny bitrate | 1536 kb/s (2304 × 1296) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / czarno-biały |
| Wdr | Tak |
| Kontrola wzmocnienia (gain) | Automatyczna |
| Inteligentne doświetlanie | Tak |
| Smart dual light | Tak |
| Obrót obrazu | 0° / 180° |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz; 16 khz |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; karta sd pełna; detekcja ruchu; detekcja ludzi; detekcja pojazdów |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Ieee 802.11 b/g/n/ax, 2.4 ghz |
| Parowanie wi-fi | Bluetooth |
| Sdk / api | Tak |
| Protokoły sieciowe | IPv4; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; rtcp; dhcp; dns; ntp; multicast; rtmp; P2P; auto registration |
| Zgodność (interoperacyjność) | Onvif (profile s, g, t); cgi |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite; dss; dmss |
| Aplikacja mobilna | Ios; android |
| Certyfikaty | Ce-lvd; ce-emc; ce-red |
| Napięcie robocze | 12 v dc (±30%) |
| Pobór mocy | Typowy: 1.9 w |
| Maks.: 4.9 w (h.265 + ciepłe światło) | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Poziom ochrony antykorozyjnej | Podstawowy |
| Przycisk kamery | Reset |
| Materiał obudowy | Metal + tworzywo |
| Wymiary | 102.2 mm × Ø109.9 mm |
| Waga netto | 0.32 kg |
| Waga brutto | 0.56 kg |
| Montaż | Ścienny; sufitowy; na słupie (pionowy) |
| Zasilacz | W zestawie |
| Typ obudowy | Eyeball |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Rozdzielczość sensora | 3 mp |
| Maks. Rozdzielczość | 2304 × 1296 |
| Pamięć rom / ram | 16 mb / 64 mb |
| System skanowania | Progressive |
| Migawka elektroniczna | Auto/manual: 1/3 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lux (kolor) |
| 0.0005 lux (b/w) | |
| 0 lux (ir włączone) | |
| Stosunek sygnał/szum | >56 db |
| Zasięg doświetlenia | Ir: do 30 m |
| Ciepłe światło: do 30 m | |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto; ręczne |
| Liczba diod | 1 × ir led; 1 × warm light |
| Regulacja położenia | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–78° | |
| Rotation: 0°–360° | |
| Wbudowana bateria | Supercap 0.07 f |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Pole widzenia | H: 85°; v: 46°; d: 100° |
| Minimalna odległość ostrzenia | 1.1 m |
| Dori | Detekcja: 53.7 m |
| Obserwacja: 21.5 m | |
| Rozpoznanie: 10.7 m | |
| Identyfikacja: 5.4 m |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.