Kamera wi-fi dahua p3f-pv-0360b-pro
kamera wi-fi dahua p3f-pv-0360b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: P3B-PV-0360B-PRO
Kod kreskowy: 6937552404403
Opis
Kamera wi-fi dahua P3F-pv-0360B-pro
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Opis / wartość |
| Inteligentne funkcje | |
| Inteligentne śledzenie | Auto tracking lite |
| Smd | Smd 3.0 |
| Typ inteligencji | Wizsense |
| Audio | |
| Wejście audio | 1 kanał (wbudowany mikrofon) |
| Wyjście audio | 1 kanał (wbudowany głośnik) |
| Kompresja audio | Pcm, g.711A, g.711Mu |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Alarm | |
| Powiązania alarmowe | Zdjęcie; nagrywanie; dźwięk; światło |
| Zdarzenia alarmowe | Wykrycie ruchu/manipulacji; wykrycie dźwięku; utrata połączenia sieciowego; konflikt ip; wykrycie stanu i przestrzeni karty pamięci |
| Ostrzeżenie świetlne | Ciepłe światło, czas błysku 5–30 s, częstotliwość: wysoka/średnia/niska |
| Ostrzeżenie dźwiękowe | 3 alarmy dźwiękowe, głośność 0–100%, liczba odtworzeń 1–10 |
| Wykrywanie dźwięków nietypowych | Tak |
| Certyfikaty | Ce |
| Funkcje | |
| Regionalne ustawienia | Tak |
| Nakładki osd | Tytuł kanału, czas, preset, współrzędne ptz, zoom, tytuł własny |
| Sdk i api | Tak |
| Zabezpieczenia | Nazwa użytkownika i hasło; adres mac; https; IEEE802.1x; kontrola dostępu sieciowego |
| Zdarzenia inteligentne (ivs) | Linia przekroczenia, wtargnięcie |
| Wykrywanie osób | Tak |
| Wykrywanie pojazdów | Tak |
| Obudowa ptz | |
| Wymiary kamery ptz | 2 cale |
| Typ portu | RJ45; zasilanie |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | Smart h.265+; h.265; smart h.264+; h.264B/m/h; mjpeg (strumień pomocniczy 1) |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczość | 3M (2304×1296); 1080p; 720p; 640×360; qvga |
| Domyślny bitrate | 1024 kbps (720p) |
| Szybkość klatek | Główny: 1–25/30 fps; pomocniczy: 1–25/30 fps |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Zakres bitrate | H.264: 8 kbps–6,400 kbps; h.265: 3 kbps–3,840 kbps |
| Tryb dzień/noc | Kolor / czarno-biały |
| Blc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Hlc | Tak |
| Balans bieli | Auto; wnętrze; zewnętrze; śledzenie; ręczny; lampa sodowa; światło naturalne; lampa uliczna |
| Wzmocnienie | Auto; ręczne; priorytet wzmocnienia |
| Redukcja szumów | 2D nr; 3D nr |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Region zainteresowania (roi) | Tak |
| Odmgławianie | Elektroniczne |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Obrót obrazu | 180° |
| Stosunek s/n | ≥55 db |
| Sterowanie ptz | |
| Zakres obrotu | Pan: 0°–345°; tilt: 0°–90° |
| Prędkość ręczna | Pan: 0.1°/s–38.4°/s; tilt: 0.1°/s–42.3°/s |
| Prędkość presetów | Pan: 33.8°/s; tilt: 36.4°/s |
| Presety | 50 |
| Trasy (tour) | 8 (do 32 presetów każda) |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pamięć po wyłączeniu zasilania | Tak |
| Ruch bezczynny | Preset; trasa |
| Zadania harmonogramu | Preset; trasa |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Tak |
| Standard wi-fi | IEEE802.11b/g/n/ax |
| Pasmo wi-fi | 2.4 ghz |
| Prędkość transmisji wi-fi | 229 mbps |
| Parowanie wi-fi | Parowanie przez bluetooth |
| Moc nadawcza | ≤20 dbm @ 2400–2483.5 mhz |
| Protokoły sieciowe | Http; https; tcp/ip; IPv4/IPv6; rtsp; udp; ntp; dhcp; dns; ddns; ssl; qos; ftp; icmp; igmp; arp; rtcp; rtp; rtmp |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t); cgi; sdk |
| Metoda transmisji | Unicast / multicast |
| Użytkownicy / hosty | 20 (łącznie 64 mb/s) |
| Pamięć | Karta microsd do 512 gb; ftp |
| Przeglądarki | Ie 7+; chrome; firefox; safari |
| Oprogramowanie | Dmss; nvr |
| Środowisko | |
| Temperatura pracy | –30°c do +55°c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | IP66; ochrona przeciwprzepięciowa tvs 2000 v; ochrona przed skokami napięcia |
| Maks. Hałas | 50 db |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Maks. Przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | H: 81.6°; v: 44.3°; d: 96.4° |
| Minimalna odległość ostrzenia | 1.7 m |
| Odległość dori (en-62676-4) | Detekcja: 51.4 m; obserwacja: 20.3 m; rozpoznanie: 10.3 m; identyfikacja: 5.1 m |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Rozdzielczość matrycy | 3 mp |
| Maks. Rozdzielczość | 2304 (h) × 1296 (v) |
| Rom / ram | 256 mb / 256 mb |
| Migawka elektroniczna | 1 s – 1/100,000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Minimalne oświetlenie | 0.0005 lux@F1.0 (kolor, 30 ire); 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) |
| Zasięg oświetlacza | 30 m (ciepłe światło) |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto / ręcznie / wyłączony |
| Liczba oświetlaczy | 4 (ciepłe światło) |
| Typ oświetlacza | Ciepłe światło |
| Konstrukcja | |
| Wymiary produktu | 153.5 mm × Φ129.3 mm |
| Wymiary opakowania | 180 × 150 × 200 mm |
| Waga netto | 0.60 kg |
| Waga brutto | 1.01 kg |
| Montaż | Na ścianie lub suficie |
| Akcesoria | Uchwyt montażowy ścienny/sufitowy, zasilacz – w zestawie |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 v dc, 1 a ±10% |
| Pobór mocy | Podstawowy: 3 w; maksymalny (z wdr, światłem i ptz): 9 w |
| Zasilacz | W zestawie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.