Kamera wi-fi dahua p3b-pv
kamera wi-fi dahua p3b-pv, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: P3B-PV
Kod kreskowy: 6923172563484
Opis
Kamera wi-fi dahua P3B-pv
Najważniejsze cechy kamery obrotowej wifi dahua P3B-pv
✅ funkcja Aktywnego odstraszania za pomocą światła oraz alarmu dźwiękowego
✅ płynny i ostry obraz w wysokiej rozdzielczości 3MPX
✅ podwójny oświetlacz: ir oraz światło białe, Zapewniający widoczność nocną zarówno w kolorze do 30m, jak i w podczerwieni do 30m
✅ wbudowany Wydajny moduł wifi
✅ nagrywanie dźwięku oraz prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi
✅ detekcja ruchu z Powiadomieniami o zdarzeniach Wysyłanymi bezpośrednio na smartfon
✅ algorytm ai Wykrywający sylwetki ludzi, kształt pojazdów, eliminujący fałszywe alarmy (np. Od zwierząt)
✅ ochronna Obrotowa Obudowa 360°
✅ Pełna zdalna obsługa przez aplikację dahua dmss, pozwalająca na monitorowanie systemu z telefonu
✅ Archiwizacja nagrań 24/7 na karcie microsd
Kamera wi-fi dahua P3B-pv- specyfikacja i dane techniczne:
✅ Rozdzielczość: 2304 x 1296 - 3 mpx
✅ Zasięg oświetlacza ir: 30 m
✅ Zasięg oświetlacza światła białego (led): 30 m
✅Audio: Wbudowany mikrofon / wbudowany głośnik/ detekcja dźwięku/ obsługa dwukierunkowego audio
✅Inteligentna analiza obrazu: Wtargnięcie/ przekroczenie linii/ inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz pojazdów)/ inteligentne śledzenie obiektów
✅Wybrane funkcje:
- Gdy smart dual light jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu
- Funkcja aktywnego odstraszania - alarm świetlny oraz dźwiękowy
- Inteligentne śledzenie obiektów
- Moduł wi-fi - ieee 802.11 b/g/n/ax,
- D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia
- Tryb dzień/noc
- Icr - mechaniczny filtr podczerwieni
- Detekcja ruchu oparta na wykrywaniu ludzi
- Smd 3.0 - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy
✅Pobór mocy: ≤ 4.56 w
✅Obudowa: speed dome, plastikowa
✅Kolor: biały
✅Klasa szczelności: IP66
✅Temperatura pracy: -20 °c ... 55 °c
✅Waga: 0.44 kg
✅Wymiary: 116 x 138 x 139 mm (bez uchwytu)
✅Obsługiwane języki: angielski
✅Producent / marka: dahua
Specyfikacja techniczna:
| Kamera | |
| Czujnik obrazu | 1/2.7" cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2304 (h) × 1296 (v) |
| Migawka | Automatyczny/ręczny 1/3 s–1/100 000 s |
| Zasięg | Do 30 m (ir); |
| Do 30 m (światło białe) | |
| Kontrola podświetlacza | Automatyczny |
| Ilość diod led | 2 (dioda podczerwieni); 2 (ciepłe światło białe) |
| Regulacja kąta | Panorama: 0°–355°; |
| Pochylenie: 0°–90° | |
| Obiektyw | |
| Przysłona | F1.6 |
| Pole widzenia | H: 87°; v: 44°; u: 105° |
| Analityka ai | |
| Wykrywanie pojazdu | Tak |
| Wykrywanie ludzi | Tak |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Ilość klatek | Strumień główny: 2304 × 1296@(1-25/30 fps) |
| Strumień pomocniczy: 640 × 360@(1-25/30 fps) | |
| *wartości powyżej to maksymalne szybkości klatek każdego strumienia; w przypadku wielu strumieni wartości będą podlegać całkowitej pojemności kodowania. | |
| Rozdzielczość | 3M (2304 × 1296); nhd (640 × 360) |
| Szybkość transmisji wideo | H.265: 80 kb/s–4096 kb/s |
| Dzień/noc | Automatyczny (icr)/kolor/czarno-biały |
| Wdr | Dwdr |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Smart ir | Tak |
| Obrót obrazu | 0°/180° |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak, wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | Tak, wbudowany głośnik |
| Kompresja dźwięku | G.711a |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Ieee 802.11b/g/n/ax 2,412–2,472 ghz, 2,4 g |
| Przechowywanie | Karta micro sd (do 256 gb) |
| Oprogramowanie zarządzające | Dmss |
| Klient mobilny | Ios; android |
| Ogólne | |
| Zasilacz | 12 vdc |
| Zużycie energii | Podstawowy: 1,56 w; |
| Maks.: 4,56 w (h.265+włączone światło białe) | |
| Temperatura pracy | –20°c ~ +50°c |
| Wilgotność robocza | ≤95% |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary produktu | 116 mm × 138 mm × 139 mm (dł. × szer. × h) |
| Waga netto | 0.425kg |
| Certyfikaty | Ce |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.