Kamera wi-fi dahua ipc-hfw1539dtk1-sw-pv-0360b
kamera wi-fi dahua ipc-hfw1539dtk1-sw-pv-0360b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW1539DTK1-SW-PV-0360
Kod kreskowy:
Opis
Kamera wi-fi dahua ipc-HFW1539DTK1-sw-pv-0360B
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik obrazu cmos 1/2.7" 5 mp – niski poziom oświetlenia i wysoka jakość obrazu.
- Maksymalna rozdzielczość: 5 mp (2880 × 1620) przy 25/30 kl./s.
- Kompresja h.265 – wysoka wydajność kompresji, bardzo niski bitrate.
- Wbudowane wielordzeniowe oświetlenie: maksymalny zasięg światła ciepłego 30 m, zasięg podczerwieni (ir) 30 m.
- Smart h.264+/h.265+ – elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych przepustowości łącza i warunków przechowywania.
- Detekcja nieprawidłowości: brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, detekcja ruchu, sabotaż wideo, detekcja dźwięku, zmiana natężenia światła, smd (człowiek), smd (pojazd), wyjątek bezpieczeństwa.
- Obsługa kart micro sd do 256 gb; wbudowany mikrofon i głośnik.
- Zasilanie 12 vdc – łatwy montaż.
- Klasa szczelności IP67.
- Obsługa parowania przez wi-fi 6 i bluetooth.
- Obsługa detekcji ludzi i pojazdów.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Typ kamery | Kamera |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 (h) × 1620 (v) |
| Minimalne oświetlenie | 0,007 lux @ F1.6 (kolor, 30 ire) |
| 0,0007 lux @ F1.6 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (włączony iluminator) | |
| Zasięg doświetlenia | Do 30 m (ir) |
| Do 30 m (ciepłe światło) | |
| Liczba iluminatorów | 1 (wielordzeniowy: ir + ciepłe światło) |
| Regulacja kąta | Pochylenie: 0°–90° |
| Obrót: 0°–360° | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 2,8 mm; 3,6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | 2,8 mm: h: 104°, v: 56°, d: 124° |
| 3,6 mm: h: 89°, v: 48°, d: 104° | |
| Detekcja ludzi | Tak |
| Detekcja pojazdów | Tak |
| Kompresja wideo | H.264B; h.264; h.264H; h.265 |
| Liczba klatek wideo | Strumień główny: 2880 × 1620 @ 1–25/30 fps |
| Strumień pomocniczy: 640 × 360 @ 1–25/30 fps | |
| Przepływność wideo | H.264: 32 kb/s – 6144 kb/s |
| H.265: 32 kb/s – 6144 kb/s | |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / czarno-biały |
| Wdr | Dwdr |
| Detekcja ruchu | Wł./wył. (4 obszary, prostokątne) |
| Obrót obrazu | 0° / 180° |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Ieee 802.11 b/g/n/ax, 2.4 ghz (2.4000–2.4835 ghz), eirp ≤ 20 dbm |
| Parowanie wi-fi | Bluetooth |
| Kompatybilność | Onvif (profile s, g, t); cgi |
| Nośnik danych | Karta micro sd (do 256 gb) |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite; dss; dmss |
| Aplikacja mobilna | Android; ios |
| Certyfikaty | Ce |
| Zasilanie | 12 v dc |
| Pobór mocy | Podstawowy: 2,4 w |
| Maksymalny: 6,9 w | |
| Temperatura pracy | –30 °c do +50 °c |
| Wilgotność pracy | ≤ 95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przycisk kamery | Reset |
| Materiał obudowy | Metal + plastik |
| Wymiary | 172,4 × 83,3 × 75,0 mm (d × s × w) |
| Waga netto | 0,3 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.