Kamera ubiquiti uvc-g5-turret-ultra
kamera ubiquiti uvc-g5-turret-ultra, producent: ubiquiti
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: UVC-G5-Turret-Ultra
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ubiquiti uvc-G5-turret-ultra
Najważniejsze cechy – ubiquiti uvc-G5-turret-ultra
- Wysoka rozdzielczość: wyrazisty obraz dzięki rozdzielczości 4K.
- Zaawansowana technologia przetwarzania obrazu: wyraźne nagrania w dzień i w nocy.
- Optymalizacja przechwytywania ruchu: inteligentne wykrywanie pozwala na oszczędność zasobów.
- Łatwość montażu: prosta instalacja bez konieczności skomplikowanej konfiguracji.
- Wytrzymała obudowa: odporna na warunki atmosferyczne.
- Wbudowany mikrofon: rejestrowanie dźwięków dla lepszej analizy sytuacji.
- Zdalne monitorowanie: podgląd z każdego miejsca poprzez aplikację mobilną.
Specyfikacja techniczna – ubiquiti uvc-G5-turret-ultra
| Parametr | Wartość |
| Producent | Ubiquiti |
| Model | G5 turret ultra (uvc-G5-turret-ultra) |
| Waga | 330 g (11.6 oz) |
| Wymiary | Ø90 x 71.2 mm (Ø3.5 x 2.8 in) |
| Materiał obudowy | Stop aluminium, poliwęglan odporny na uv |
| Stopień ochrony | IP66 (odporność na warunki atmosferyczne) |
| Odporność na uderzenia | IK04 |
| Czujnik | 1/2.4" cmos |
| Obiektyw | Stała ogniskowa |
| Kąt widzenia | Horyzontalny: 102.4°, pionowy: 54.9°, diagonalny: 120.6° |
| Tryb nocny | Wbudowane oświetlenie diodami ir oraz filtr ir |
| Rozdzielczość wideo | 4MP (2688 x 1512), 16:9 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Ustawienia obrazu | Kolor, jasność, ostrość, kontrast, balans bieli, kontrola ekspozycji, 2DNR, 3DNR, detekcja ruchu, maskowanie, nałożenie tekstu |
| Mikrofon | Tak (możliwość wyłączenia) |
| Interfejs sieciowy | Port 10/100 mbe RJ45 |
| Metoda zasilania | Power over ethernet (poe) |
| Obsługiwany zakres napięcia | 37–57 v dc |
| Maksymalny pobór mocy | 4 w |
| Przyciski | (1) reset do ustawień fabrycznych |
| Typ montażu | Montaż na ścianie i suficie (w zestawie), opcjonalnie montaż na skrzynce instalacyjnej i na wysięgniku |
| Średnica kabla | 5 mm (0.2 in) |
| Długość kabla | 30 cm (1 ft) |
| Materiał osłony kabla | Termoplastyczny elastomer, poliwęglan, silikon |
| Temperatura pracy | -30 do 50°c (-22 do 122°f) |
| Wilgotność pracy | 0 do 90% bez kondensacji |
| Certyfikaty | Ce, fcc, ic |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.