Kamera ip hikvision ds-2cd2955g0-isu(1.05mm) pl
kamera ip hikvision ds-2cd2955g0-isu(1.05mm) pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2955G0-ISU(1.05mm) PL
Kod kreskowy: 6936422130404
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2955G0-isu(1.05mm) pl
Przeznaczenie
Ds-2CD2955G0-isu(1.05mm) pl To kamera sieciowa fisheye z szerokokątnym obiektywem, dzięki czemu doskonale sprawdza się wewnątrz pomieszczeń takich dworce lotniska, centra handlowe, sklepówy, biura, restauracje, bary i wszędzie tam gdzie wymagany jest szeroki zakres widzenia kamery.
Specyfikacja techniczna kamery hikvision ds-2CD2955G0-isu(1.05mm)
| Średnica | 119,9 mm |
| Efektywna rozdzielczość kamery | 5MP |
| Efektywna rozdzielczość kamery (piksele) | 5000000 |
| Certyfikacja środowiskowa | Rohs |
| Przyjazny dla środowiska | Tak |
| Cechy | Ochrona hasłem|dzień/noc|detekcja ruchu|3D cyfrowa redukcja szumów|wbudowany mikrofon|kompensacja tylnego światła (blc)|kompresja dźwięku|szeroki zakres dynamiki|region zainteresowania|alarm sabotażowy |
| Pole widzenia | Fov w poziomie: 180°, fov w pionie: 180°, fov po przekątnej: 180° |
| Nagrywanie hd | Tak |
| Typ czujnika obrazu | Cmos |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Typ mocowania obiektywu | Mocowanie M12 |
| Najdłuższy czas otwarcia migawki | 1/3 sekundy |
| Maksymalna przysłona | F/2.25 |
| Maksymalna ogniskowa | 1,05 mm |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 kl. |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę (fps) | 30 |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°c |
| Maksymalna temperatura pracy (°f) | 122 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2560 x 1920 |
| Minimalna temperatura pracy | -10°c |
| Minimalna temperatura pracy (°f) | 14 |
| Typ montażu | Montaż sufitowy|montaż ścienny|montaż stołowy |
| Sieć (rj-45) | Tak |
| Noktowizor | Tak |
| Odległość widzenia w nocy | 8 m |
| Odległość widzenia w nocy (mm) | 8000 |
| Typ noktowizora | Podczerwień |
| Wilgotność robocza | 0.95 |
| Zdalne zarządzanie | Tak |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/100000 sekundy |
| Formaty wideo | H.264M|h.264|h.264|h.265|mjpeg|h.264B|h.265|h.265M|h.264H |
| Waga (przybliżona) | 320 g |
| Sap code: | 311331032 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.